prijs Kiein maar fijn Olie met veel smaak! ■xhioui gerookte palingen De echte liefhebbber eet ze heel, daarom heeft Albert Heijn nu hele in het assortiment. Per vier stuks in een verpakking en te vinden in de koelvitrine. @(D Deze schattige kleine cherrypaprika's zijn mooi rood en smaken iets milder dan hun grote zus. Gevuld met bij- voorbeeld rijstsalade zijn 't bijzondere borrelhap- jes of voorgerechtjes. voorjollandse Een paar druppels van deze nieuwe knoflook-peperolie, basilicum- olie 8,99) of truffelolie 9,99) is al genoeg om een gerecht heel veel smaak en karakter te geven. In de truffelolie is duidelijk de 'aardse' smaak van truffels te proeven; een echte delicatesse! De eigen smaak van deze olign is het best te proeven bij simpele toepassingen, zoals over sla, op geroosterde sneetjes (stok)brood, gekookte aardappelschijfjes of 'neutrale' groenten als courgette en aubergine. kaas Kollumer Oud is in Engeland op de inter- nationale Food and Drink Exhibition bekroond tot kaas der kazen. De kaas was winnaar in de categorie semiharde kazen en overall winnaar van de 750 ingezonden kazen. De smaak van Kollumer Oud is vol en romig en een tikkeltje zilt, met een pittige en iets zoetige nasmaak. Voor een oude kaas is Kollumer heel goed te snijden en daardoor is hij geschikt voor vele toepassingen. Natuurlijk heerlijk op brood en bij de borrel, maar ook geschaafd over carpaccio of als garnering van een sa'ade van gekookte plakjes aardappel met een vinaigrette en enkele druppels (truffel)olie.

Allerhande | 1999 | | pagina 14