71 Air Miles bij al uw boodschappen Reisapotheek voor eerste hulp Op vakantie met kleine kinderen ^^zachte deo's voor na het ontharen ^ce«r Allemaal in de auto Wist u dat u ook Air Miles ontvangt bij aankoop van geneesmiddelen en andere producten bij de informatie- en drogisterijcounter van Albert Heijn? Dat spaart lekker door! AllrrHindr 87 um m&n Aandacht voor de buiten- En binnenkant Op vakantie gaan met kleine kinderen vergt de nodige organisatie. Een autovakantie is goed te doen met een paar slimme voorzorgsmaatregelen. Zorg dat iedereen goed uitgerust is. Niets wekt meer onrust dan gestreste reisgenoten. Neem voor de kinderen lievelingsknuffels, muziek, boekjes en speelgoed mee. En natuuriijk lekker vers fruit, boterhammen, zakjes kindersnoep en blikjes fris. Afleiding voor uw baby: leuke plakplaatjes op het raam of bewegende speeltjes die opgehangen kunnen worden. Neem regelmatig pauze, het is immers vakantie, jakke- ren heeft geen zin, Bescherm de kleintjes tegen de felle zon achterin de auto. Leg de baby bijvoorbeeld onder een donkere para- plu, zodat het avond lijkt en uw kindje lekker kan slapen. Ook's nachts rijden is een optie, als de kleintjes sla pen, of stem uw rijtijden af op het slaapritme van de baby. Hou altijd een tasje bij de hand met natte doekjes (Zwitsal) en een fles water. Meer weten? Leuke tips zijn te vinden op de website van Ouders Online: www.ouders.nl. Transpireren is een natuuriijk proces. Door te transpireren scheidt ons lichaam afvalstof- fen af en wordt de lichaamstemperatuur op peil gehouden. Niet het vocht veroorzaakt onaangename geurtjes, maar de bacterien waarmee het vocht op de huid in aanraking komt. Deodorants hebben een antibacteriele werking, reguleren de hoeveelheid transpira- tie en 'maskeren' transpiratiegeur. Dep na het ontharen van uw oksels de huid zachtjes droog en gebruik een deodorant zonder alco hol (Deoleen, Dove, Nivea Lotion, Sanex, AH Deo Mild, Rexona 24h-Sensitive) om irritatie te voorkomen. Albert Heijn verkoopt een compacte maar com plete reisapotheek van Hansaplast die weinig ruimte inneemt in de reistas. Er zit in: schaar, latex handschoenen, mitella, verbandwatten, hechtpleisters, steriele gaasjes, aicoholhou- dende doekjes, diverse pleisters, rekbaar wind- sel en een veiligheids- speld, a 11,99 Wilt u op alle verrassin- gen zijn voorbereid, neem dan ook nog aspi- rine, een anti-muggen- stift, middelen tegen diarree en verstopping, jodium, pincet en een thermometer mee.

Allerhande | 1999 | | pagina 87