Stressvrijsnacken Extra verzorging voor *4. Tikkeltje te rood? Wijs op reis Niet alleen uw huid, ook uw haar droogt uit door zomerse invloeden als zonlicht, chloor- en zee- water. Om te voorkomen dat uw haar stro-ach- tig aanvoelt, onnodig breekt en beschadigd wordt, is een dagelijkse, milde verzorging geen overbodige luxe. Gebruik (ook als uw haar nor- maal of vet is) een shampoo voor droog en beschadigd haar zoals Sanex voedende sham poo, Guhl perzik, Andrelon bamboe of een ver- zorgende shampoo met UV-filter (Els£ve). Een intensief verzorgende crdmespoeling houdt het haar zacht en glanzend. Nieuw voor huid haar Benetton, 30 stuks maxi of 24 stuks junior voor 19,95. Overgewaaid uit Ame- rika en sinds kort te koop in Nederland zijn Huggies Little Swimmers. Dit zijn luiers die kleine 'ongelukjes' in het zwembad of op het strand voor komen. De luiers absorberen een plas en vangen ontlasting keurig op, maar nemen onder water niet het gewicht en volume aan van een gewone luier. De luiers zijn voor- zien van anti-lek- randjes en stretch zijkanten. Verkrijgbaar in vier felle kleu- ren in small (7-12 kg, 12 stuks) en medium (11-15 kg, 11 stuks) voor 15,99. Het effect van L'Oreal's nieuwe nachtcrdme Turning Point is als een schoonheidsslaapje voor de huid. Met Turning Point wordt het natuurlijke huidvernieuwingsproces gedu- rende de nacht geactiveerd en dode huidcellen verwijderd. De vochthuishouding van de huid wordt op peil gebracht en rim- peltjes bestreden. De lichte, fris geurende textuur trekt snel in de huid (50 ml 27,99). Voor modebewuste peuters of kleuters heeft Albert Heijn deze zomer hoog- waardige en modi- euze luiers van United Colors of Heeft u uw haren zelf geverfd en is de kleur iets te rood uitgevallen? Cebruik tijdelijk een anti-roos shampoo om de kleur ietwat te vervagen. Uit gezamenlijk onderzoek van de Universi- teit van Utrecht en de Erasmus Universiteit in Rotterdam blijkt dat gestreste mensen geneigd zijn meer eiwitten te eten en min der koolhydraten. Daardoor voelen ze zich nog gestrester en minder fit. Voeding met veel koolhydraten en minder eiwit houdt het 'stressniveau' in evenwicht. Daarom zijn bruin brood, pasta, rijst, fruit en groen- ten aanraders in tijden van stress. Op de website van het Ministerie van Buitenlandse Zaken vindt u veel reis- tips en adressen van Nederlandse ambassades in het buitenland: Wijs op reis: www.minbuza.nl. rhaar

Allerhande | 1999 | | pagina 85