ppels Lekkerder ase aarda Makkelijk en geheel biologisch kan het niet Tofu is rijk aan eiwitten en daarom heel geschikt als vlees- vervanger. Er zijn nu ook vier soorten tofu van AH Biolo gisch. Tofu is bereid uit sojabonen. Bij de teelt en ver- werking van biologische sojabonen is geen gebruik gemaakt van chemische bestrijdingsmiddelen en kunst- mest. De Tofu Naturel (375 gram, 2,99 (D heeft een heel neutrale smaak. Snijd 'm in plakken, blokjes of repen en kruid of marineer deze naar keuze. Daarnaast is er Tofu Fijngehakt, Tofu Roerbak fijn gekruid en Tofu Roerbak pittig gekruid (pak a 200 gram, 3,99, Tofu Fijnge hakt is na ca. 4 minuten bak- ken al klaar. Deze licht gekruide tofu met een 'rulle' structuur is heel geschikt voor pastagerechten en ovenscho- tels als vervanger van gehakt. De pittige en fijngekruide Tofu Roerbak is in blokjes gesneden en gekruid. Na ca. 3 minuten bakken zijn de blokjes gaar. Lekker in bijvoorbeeld roer bak-, rijst- en pastagerechten. De nieuwe Aviko Indiase aardappelschotel (450 gram, 3,49) bestaat uit een mix van aardappelblokjes, broccoli, wortel, rode ui en een lekker pittige Indiase currysaus. Bepaal zelf nog of u vlees, vis of een vleesvervanger wilt toevoegen en u hebt een complete snelle maal- tijd voor drie a vier personen. U kunt de aard appelschotel op drie manieren bereiden: in de koekenpan, magnetron of oven. Haagen Dazs is een merk dat ijsliefheb- bers het water in de mond doet lopen. De nieuwste ijssoort is strawberry cheese cake, oftewel aardbeienkwarktaart. In het romige ijs zijn een frisse aardbeien- saus en koekjes met pecannoten verwerkt. Het ijs is verpakt in bekers van 500 ml 9,85).

Allerhande | 1999 | | pagina 13