3. BBQ-bijzaken Ovenwant 4,95), harde schoonmaakbor- stel voor het rooster 6,95) en barbecue kwast om mee in te vet- ten 4,95). 4. Bistro bestekset Buiten eten in stijl doet u met de twaalfdelige bistro bestekset met heften van rozenhout in decoratieve koker, Hoe eenvoudig barbecuen ook is, sommige attributen maken het er toch nog makkelijker op. soorten, maten en kleuren, van inklapbaar koffermodel tot klas sieke, ronde gezins- barbecue, vanaf 24,95. 8. Visrooster Visklem met antikleef- laag om geroosterde vis heel op uw bord te krij- gen. Ideaal om ook min der stevige vis te kunnen roosteren, 9,95. 9. Worstjesklem Deze worstjesklem maakt korte metten met wegrollende worstjes. De klem is voorzien van een antikleeflaag en rozenhouten heft, 7,95. to. Hamburgerclip Naar Amerikaans voor- beeld, de enige echte burgerclip voor raw, medium en well done. Vegetarische burgers passen er ook in, 9,95. 11. Grilltopper Op deze plaat met fijne mazen kunnen kleine stukjes groente, vlees of vis geroosterd worden, 9,95. 12. Terrassfeer Kaarsfakkels, citronella- kaarsen en terracotta sfeerlichten, hoog model 5,95, laag model 6,95. En verder... vindt u bij Albert Heijn natuurlijk ook alle basisbenodigheden voor de barbecue, zoals houtskool, briketten en aanmaakblokjes en -lucifers (vanaf 1,95). 6. Prikpennen Set van vier barbe- cuepennen met anti kleeflaag, 3,95. 7. De betere BBQ's Albert Heijn heeft barbecues in diverse 1. Woktopper Kleine wok met afneem- bare steel en gaatjes die de hitte doorlaten. Zet 'm bovenop de barbecue om groente of vlees te kunnen roerbakken, 14,95. 2. U-tang V-Vork Variaties op een thema: goed roosteren vraagt om een kok met goed gereedschap. Robuuste U-tang met houten greep 9,95), keerspatel 9,95) en bakvork (/8,95). 19,95. 5. Schaartang Om mee te pakken, keren, schuiven en desnoods avontuurlijke stukjes vlees onder het rooster vandaan te kunnen plukken, 5,95. siness

Allerhande | 1999 | | pagina 87