Handige 4-in-1-gezichtsdoekjes P-9 Bescherm uzelf tegen UV-B en UV-A Gratis voor de eerste 2000 inzenders AllerHande 155 Kleurtje uit een tube N.'^ - UV-straling die ons op aarde bereikt, bestaat uit UV-B- en UV-A-straling. Lang is gedacht dat de boosdoener voor de huid UV- B-straling was, de straling die enerzijds zorgt voor verdikking van de huid maar ook verant- woordelijk is voor verbranding. UV-A-straling penetreert diep in de huid en kan veroudering, elasticiteitsvermindering en uitdroging veroor- zaken. De schade die UV-A-straling aanricht is weliswaar pas op termijn voel- en zichtbaar, maar zeker niet te onderschatten. Daarom zijn moderne zonneproducten (Ambre Solaire, Delial, Nivea) uitgerust met filters die weer- stand bieden tegen UV-B- dn UV-A-straling. Breng zo'n product bij voorkeur aan ten min- ste 20 minuten voordat u gaat zonnen: zonne producten hebben enige tijd nodig om werkzaam te worden. Laat in de zomer uw fond de teint even staan en gebruik bij voorkeur een gekleurde dagcreme met een bescher- mingsfactor. Deze dekt de huid niet af en belemmert het bruiningsproces niet. De kleur mag iets donkerder zijn dan uw eigen teint. De nieuwe reinigingsdoekjes van Nivea Visage verwijderen make-up, reinigen en verfrissen de huid van het gezicht, ogen en hals in een keer. Eigenlijk zijn de doekjes milk, tonic, oogmake-up reinigingslotion en wattenschijfjes ineen. De reinigingsdoekjes bevatten geen alcohol en beschermen de huid tegen uitdrogen. Ze zijn geschikt voor alle huidtypen en ideaal voor op reis. De prijs is 9,99 voor 25 stuks, maar de eerste 2000 AllerHande-lezers die een briefkaart sturen, ontvangen gratis een verpakking. Stuur uw briefkaart met naam en adres naar: Redactie AllerHande t.a.v. Reinigingsdoekjes Nivea Visage Postbus 9500, 1180 MK Amstelveen.

Allerhande | 1999 | | pagina 133