Het dagelijkse genieten Het is u vast niet ontgaan:'Proef de dag' is het motto van de nieuwe carrf- JSm pagne van Albert Heijn. Deze slogan verwoordt dat Albert Heijn u wil helpen te genieten van de mooie din- gen van het leven. Elke dag weer. Met 'Proef de dag' verdwijnt de bijna twintig jaar oude slogan "s Lands grootste kruidenier blijft op de kleintjes letten' niet uit beeld. Albert Heijn blijft zeker op de kleintjes letten, zoals u ziet aan het merk Euro Shopper. Het is alleen tijd om ook andere pluspunten van de winkel te benadrukken. Want wat Albert Heijn vooral wil, is op een prettige manier bijdragen aan uw leven. Thuis voelen De boodschap 'Proef de dag' is een knipoog naar genieten, ongeacht de manier waarop u dat wilt doen. Van- daag de dag zijn er zoveel goede en heerlijke producten te verkrijgen, dat u voor vrijwel elke wens bij Albert Heijn terecht kunt. En of u nu lekker zelf wilt koken of daar juist geen zin in hebt, Albert Heijn biedt u producten, advie- AllerHande 55 zen en service om te kunnen doen wat u wilt. Maar Albert Heijn wil meer zijn dan alleen die winkel waar u efficient en voordelig uw boodschappen doet. Albert Heijn wil graag assisteren bij die dagelijkse inkopen. Daarom is het van belang dat u zich in de winkels thuis- voelt, dat u vindt wat u zoekt, dat u bij de medewerkers kunt aankloppen als u iets wilt weten, dat u kennis kunt maken met nieuwe producten, dat AllerHande u op weg helpt, dat u gevulde vakken aantreft en dat u dus ook best mag mopperen als er wat te mopperen valt. Want u thuisvoelen betekent ook: gewoon kunnen zeggen wat u ervan vindt. Alle dagen feest De nieuwe campagne betekent geenszins een afscheid van de dingen waar u Albert Heijn van kent. Albert Heijn blijft goede kwaliteit bieden, verse artikelen die verantwoord geproduceerd zijn en de service die u gewend bent. En wat ook blijft zijn de aanbiedingen en het Bonus kaartvoordeel. Elke maand is er een thema om bepaalde producten of een bepaalde productiewijze extra in het zonnetje te zetten. U kunt dan uitgebreid kennismaken met die producten en de aanbiedingen zullen deels in het teken van het thema staan. Iedereen proeft de dag, op zijn eigen manier, en iedereen kan daarvoor bij Albert Heijn terecht. Albert Heijn wil u blijven inspireren met verrassende en nieuwe producten en een ruim aanbod. Door zorg te besteden aan mens, dier en milieu wil Albert Heijn z'n bijdrage leveren aan een duurzame samenleving. Albert Heijn staat voor kwaliteit en genieten. Elke dag weer. Proeft u zelf maar.

Allerhande | 1999 | | pagina 55