BC 'n Aanwinst voor elke keuken Praktische groentecentrifu| Hardglazen dekschalen van Arcuisine Voor schone, droge groenten en fruit mM jtit VOORDEELPAGINA Voor informatie over de AH Bonus kaart zie bladzijde 122. CM llonus Deze groentewasser c.q. groentecentrifuge van Emsa uit Duitsland is ideaal om groente en fruit te wassen en te drogen. Hij is gemaakt van hoogwaardlg kunststof, de schaal is transparant en het deksel Ivoor- kleurig. Het treklint waarmee de centrifuge wordt aangeslingerd is voorzien van een stevig kunststof oog met schokdemper. Rondom de llntingang Is het deksel extra verstevigd met een metalen oog. Door de sleuven in deksel en bodem loopt water in en uit de trommel, terwijl u met het treklint de korf laat ronddraaien om respectievelijk te wassen en de Inhoud droog te slingeren. In de korf kunt u het fruit eventueel op tafel verder laten drogen. Fabrikant Emsa geeft bij goed gebruik vijf jaar garantie op eventuele fabrieksfouten. Lees voor gebruik de aanwijzingen op de verpakking. Groentewasser/ droger Emsa Normale prijs 39,95 Met Bonus punten en bijbetaling 20 34,95 40 29,95 60 24,95 Omdat ze van gehard glas zijn, zijn deze schalen extra stevig. Ze hebben een dikke stootrand, grote handgrepen en zijn voor zien van een coating die aankoeken bemoeilijkt, schoonmaken vergemakkelijkt en de hygiene vergroot. De schalen zijn speciaal gemaakt om eten in te bereiden en in te serveren, en geschikt voor oven (gas en elektrisch), magnetron, diepvries, koelkast en vaatwasmachlne. Het enlge waarop u moet letten zijn al te grote temperatuurschommelingen. Bovendien mogen de schalen niet direct op een hittebron worden geplaatst. De schalen zijn uit het Maestro-programma van Arcuisine en beschlkbaar In twee maten: 1,5 liter (16 cm diameter) en 2,5 liter (20 cm diameter). De fabrikant geeft bij goed gebruik een jaar garantie op even tuele fabrieksfouten, echter niet bij verkeerd gebruik. Lees voor gebruik de aanwijzingen op de verpakking. Dekschaal 1,5 liter Dekschaal 2,5 liter Normale prijs 19,95 24,95 Met Bonus punten en bijbetaling 20 14,95 20 19,95

Allerhande | 1999 | | pagina 47