Rosle-keukenartikelen maken koken leuker f iff VOORDEELPAGIN A Achttien doordachte keukenhulpen Professioneel keukengereedschap vergroot uw kookplezier en bespaart tijd en energie. Uit het zeer uitgebreide gamma van RSsle keukenartikelen selecteerde Albert Heijn er achttien die u nu met forse kortingen kunt aanschaffen. Rosle staat bekend om zijn compromisloze kwaliteit, Innovatieve ideeen en functionele en tijdloze ontwerpen. De sterke punten op een rij i Fraai en functioneel Cfl linn 11 e>7 en Bij Albert Heijn kunt u nu kiezen uit achttien verschillende Rosle-arti- kelen, waarvan vljftlen keukengereedschappen en drle opberg- onderdelen. Alle artikelen zijn vervaardigd van eersteklas materiaal, zoals 18/10 roestvrij staal (een legering van staal, 18% chroom en 10% nikkel) en zijn zo ontworpen dat ze een lange levensduur hebben en weinig onderhoud vergen. Door de hoogwaardige en gedetailleerde afwerking zijn de artikelen gemakkelijk schoon te maken, naar wens in de vaatwasmachine. Geschlkt voor hulshoudelijk gebruik met levensmlddelen Smaak- en geurneutraal Isolerende handgrepen Lange levensduur m- Functioneel IvOSLE Tijdloos ontwerp Vaatwasmachinebestendig Kwalltatlef hoogwaardlg roestvrij staal 18/10 it) Het 'open-keuken-ophangsysteem', dat bij de Rosle-keukenhulpen hoort, is fraai en functioneel. De diverse keukengereedschappen worden opge- hangen aan platte lijsten (van 40 en 60 cm), die op doordachte wijze aan de wand worden bevestigd. Aan de lijsten worden haken geschoven waaraan de artikelen worden opge- hangen. Op deze wijze ontstaat een systeem dat in elke keuken past. In uw Albert Heljn-winkel zijn vanaf 17 mel alle Rbsle- keukenhulpen fen het bijpassende opbergsysteem te zien. De complete set bestaat uit: Opscheplepel Kaasmes Garde Schuimspaan Dunschiller Fruitmesje Bakspatel Kaasschaaf Roerlepel Vleesvork IJslepel Rails (40 of 60 cm) Spaghettllepel Appelboor Haken (2 stuks) Pizzasnijder Flesopener AlUrHande 45

Allerhande | 1999 | | pagina 45