I k te vinden Wie wil werken bij Albert Heljn moet gevoel hebben voor kwaliteit en service want dat verwachten onze klanten van ons. Daar tegenover staat dat Albert Heijn heel wat te bleden heeft Wle hogerop wil of meer wil weten over een bepaald vakgebied, kan kiezen uit een enorm aanbod aan interne opleidingen en cursussen. Naast een goed salaris hebben we uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. zoals wlnstdeling, een goede pensioenregeling en een regeling voor kinderopvang. Als medewerker profiteer je bovendien van extra voordelen zoals cadeaubonnen, korting op verzekeringen en hypotheken en de mogelijkheid om tegen aantrekkelijke condities te beleggen in het AH Vaste Klantenfonds. Kortom: Betere voorwaarden dan bij welke concurrent ook. 'Elke dag is anders en dat maakt dit werk zo boeiend' zegt Frits Vogelaar (46). Al zestien jaar is hij supermarktmanager bi] Albert Heljn. De laatste vier jaar leidt hij het filiaal in Ooster- beek, waar 160 mensen werken. 'Als super marktmanager moet je zorgen dat je winkel aansluit bij de wensen van je klanten. Je kunt echter nog zo'n mooie winkel hebben, als je geen goed personeel hebt, blijven de klanten weg. Als manager moet je daarom een goede coach zijn en goed kunnen delegeren. De medewerkers gaan zeer zelfstandig te werk wat het er leuker en uitdagender op maakt Ook investeren we veel in hen. Voor alle mede werkers is een opleidingstraject uitgestippeld. Zelf heb ik in de loop van de jaren ook vele opleidingen gevolgd. Bij Albert Heijn krijg je niet alleen veel gelegenheid om jezelf te ontplooien, het is ook een bedrijf met een hele prettige, informele en positieve sfeer. We zijn echte doe- ners, proberen altljd weer nieuwe wegen in te slaan en zijn allemaal trots op ons imago.' 'Na het eerste gesprek wist ik het hier wil Ik wer ken.' Yvonne Vestering (28) solliciteerde vorig jaar naar de functie van verkoopmanager bij Albert Heijn. 'Het imago van kwaliteit en klant- gerichtheid sprak me altijd al aan. Ik werd echter verrast door de prettige, informele sfeer en het enthousiasme.' Bij Albert Heijn in Ermelo volgt Yvonne nu de opleiding tot verkoopmanager. 'En daar word ik heel goed in begeleid. Een verkoop manager is verantwoordelijk voor het functione- ren van een aantal verkoopteams. In mijn vorige baan in de horeca was ik als leidinggevende gewend alles zelf te moeten regelen. Hier zijn de medewerkers zelfstandig en gemotiveerd en dat maakt het werk een stuk leuker. Overigens moet je als verkoopmanager ook goed met klanten kunnen omgaan. Als ik door de winkel loop, is er altijd wel iemand die me aanschiet' Ben je gei'nteresseerd in een baan als fulltime of parttime verkoper of drogis- terijmedewerker? Loop dan eens binnen bij de Albert Heijn bij jou in de buurt en vraag naar de verkoopmanager. Of bel met de afdeling Personeelszaken van Albert Heijn, telefoonnummer 075 - 659 28 82. Lijkt het je een uitdaging om verkoopmanager of supermarktmanager te worden bij Albert Heijn? Bel dan 075 - 659 28 82 voor een brochure met meer informatie over deze functies of kijk op onze website: www.ah.nl

Allerhande | 1999 | | pagina 27