Italiaanse familie Japans getinte Kant-en-klaar Indiaas salades Naast Nederlandse, Italiaanse en oosterse koelverse maaltijden zijn er nu ook Indiase maaltijden van Albert Heijn (bak a 500 gram, 7,99 De kant-en-klare maaltijden bestaan uit een milde currysaus met geurige basmatirijst. Er zijn twee soor ten met kip, tandoori en tikka masala, en feen met varkensvlees, korma. Verwarm de maaltijd in de wok, magnetron of au-bain- marie. Met een frisse salade voldoende als hoofdgerecht voor 6en persoon. AllerHande 15 De familienaam van de nieuwe Itali aanse vloerbroden bij Albert Heijn is 'Di Pani'. Deze broden worden op de 'vloer' van de oven gebakken, zodat ze alle ruimte hebben om te rijzen en een lekker knapperige korst krijgen. Ze wor den in de winkel afgebakken. Het deeg bevat onder meer olijfolie en spece- rijen, wat de broden een heel bijzon- dere smaak en luchtigheid geeft. U heeft keuze uit vier soorten. Pane Del- I'Arte is donker meergranenbrood met onder andere lijn- en sesamzaad. Pane Dolce Vita is een zuurdesemwitbrood met zonnebloempitten. Pane Fortunato is een licht meergranenbrood met maar liefst tien soorten zaden. Pane D'Amici ten slotte is een wit tarwe-roggebrood en de enige met koemelkeiwit. Prijs per brood 3,99. (5) Albert Heijn introduceert twee nieuwe salades: sushisalade en teriyakisalade. De sushisalade is een heldere salade met sur- imi, tonijn, komkommer en nori (gedroogd zeewier) op basis van sesam- en sojaolie. Eet deze salade bijvoorbeeld op een eetlepel rijst of meng'm voor een lauwwarm lunchgerecht door mihoen met rode paprika en sla. De teri yakisalade is een romige salade van gemarineerde kip, selderij en paprika in een sojasaus op smaak gebracht met specifieke teriyakikruiden. Maak er een wrap van door een dunne omelet te bestrijken met salade, te bestrooien met flinterdun gesneden witte kool en stevig op te rollen. De salades zijn verkrijg- baar op de bedienings- afdeling.

Allerhande | 1999 | | pagina 13