h zijn er nog! huishoudhandschoenen 'We ontwikkelen een nieuwe generatie schoonmaakproducten' 5 redenen om te gebruiken Schoon zonder zeep Rins de Bruin van Spontex: AllfrHandf 117 Praktische informatie voor het leven van alledac Spontex Total Clean Microvezel is een hightech doekje, gemaakt van microvezels die tien keer dunner zijn dan een mensenhaar en zo een superfijne structuur vormen. De microvezels maken op eigen kracht grondig schoon zonder hulp van zeep en kunnen zowet water als vet absorberen. Klamvochtig (bijna droog) is de beste manier om het doekje te hanteren. Bij goed gebruik is Total Clean zelfs op glas streeploos. Prijs: f 76,95 (met drie maanden garantie op duurzaamheid). de sinaasappelpoezen en citroenbiggetjes van Joost 'Play With Your Food' Elffers, op de exclusieve servetten van Albert Heijn. De actie is wegens succes geprolongeerd. U heeft keuze uit vier verschillende kleuren met in totaal acht variaties, om elke maaltijd weer vrolijk van te warden. Per pak f 2,%. Het wachten op het volautomatische sopdoekje lijkt nog slechts een kwestie van tijdDankzij nieuwe chemische ontwikkelingen zijn er steeds meer slimme schoonmaakproducten verkrijg- baar. Motor achter magnetische stofdoekjes en superschuursponzen is Spontex, die met zestien landenvestigingen elke drie maanden de denk- tank ingaat. 'Consumentenonderzoek levert veel op, maar er komen 00k veel praktische ideedn van professionele schoonmaakbedrijven waar we aan leveren,' zegt marketingmanager Rins de Bruin. 'Grappig is dat zo regionale verschillen zichtbaar worden. Nederland is een echt spons- en zeemland dat verknocht is aan de gele stof- doek, terwijl Italianen meer gebruikmaken van sponsdoekjes en Frankrijk weer een echt schuur- sponzenland is. We hebben ons ais doel gesteld ten minste een keer per jaar met een spraakma- kend nieuw product te komen. En dat moet dan niet zomaar een loze kreet zijn, maar iets waar je echt wat aan hebt.' Ze sparen de huid van uw handen aanzienlijk. Ze zijn hygienisch omdat er geen vieze restjes achterblijven in huidplooitjes of onder de nagels. Ze zijn betaalbaar: AH heeft ze in de maten groot, middel en klein, alledrie oogverblindend roze en slechts 1,89 per paar. Ze zijn er 00k voor supergevoelige handen, zoals de Wm? handschoenen van Spontex in kalmerend groen, van binnen bekleed met katoen om het plakken tegen te gaan en geschikt voor mensen met contactallergieen. Eveneens in drie maten, 9,95 per paar. ©0 4 "S%|A, 1 Ze zijn heel gebruiksvriendelijk, zeker de nieuwe weg- I werphandschoenen van Spontex. Deze 'doktershand- schoenen' zitten strak om de hand, zodat ze heel geschikt zijn voor klusjes als haar verven, planten verpotten of schoenen poetsen. Ze kosten 5,49 voor tien stuks.

Allerhande | 1999 | | pagina 121