Houden baby's van ZOPI? )0- Om van bij te komen of wakker van te worden Internet-tip 4000 keer gratis Badedas Aromatherapy k so Wilt u meer weten over de relatie tussen voeding en gezondheid? Op de Internetsite van het Nederlands Voedingscentrum vindt u een schat aan informatie: www.voedingscentrum.org. AllerHande 109 Huidartsen zijn het roerend eens: onder de drie jaar mag de zon nog geen vat hebben op het tere kinderhuidje. Die is namelijk tien keer zo dun als de huid van een volwassene. Bovendien is bij jonge kinderen het systeem van zelfbescherming en tempera- tuurregeling in de huid nog niet voldoende ontwikkeld (terwijl een volwassene dat kan regelen door te transpireren!). Buiten- lucht vindt een baby heerlijk, de felle zon op zijn huidje niet! Houd de zon in het eerste jaar flink op afstand en zorg voor een optimale bescherming. Kies voor spelende hummels altijd de hoogste beschermingsfactor. Zwitsal in't Zon- netje beschermt de tere babyhuid met factor 20 of 30 (creme en milk vanaf17,99), Nivea Sun Zonnemelk voor Kinderen heeft factor 18 en 30 (vanaf22,99). Er is 00k Ambre Solaire Milk Kids, factor 25 \J 25,99). I Aandacht voor de buiten- En binnenkant Aromatherapie is een eeuwenoude, weldadige behandel- wijze voor lichaam en geest. De Criekse wijsgeer Hippo crates maakte in de oudheid al melding van de heilzame werking van aromatische olien. Als aangename geuren via de neus en de porien van de huid kunnen doordringen, wordt dat als prettig ervaren, en dat stemt mild. Natuurlijke aromatische olien - 00k wel bekend als etherische of essentiele olien - worden door middel van destillatie of persingen gewonnen uit verse bloemblaad- jes, plantenbladeren, wortels, takjes, vruchten en zaden. Daarbij is het de kunst om bepaalde olieen zo te mengen, dat het effect optimaal is. De shower gels van Badedas Aromatherapy zijn al voor u gemengd. De Anti- Stress Shower gel bevat een uitgekiende combinatie van kostbare olien uit sinaasappel en lavendel. Na een drukke dag kunt u daarmee heerlijk ont- spannen. Voor wie's morgens moeilijk op gang komt, is de Badedas Fresh Start Shower gel met mint- en citroengeur heel geschikt. Maar liefst 4000 lezers kunnen gratis in het bezit komen van een flacon ter waarde van 6,99. Stuur een voldoende gefrankeerde brief- of ansichtkaart met daarop uw naam en adres naar: Redactie AllerHande Badedas Aromatherapy Postbus 9500 1180 MK Amstelveen

Allerhande | 1999 | | pagina 113