Yakult Yakult Bij gezondheid denken we vaak aan verstandig eten, voldoende bewegen en op tijd ontspannen. Maar het is ook heel belangrijk om aandacht te besteden aan onze darmflora. De darmflora zijn alle bacterien in onze darmen, zowel goede als slechte. Wist u dat als we ze zouden uitspreiden, onze darmen het oppervlak van een tennisveld beslaan? Ze vormen, iedere dag weer, het speelveld van onze gezondheid. De goede en slechte bacterien spelen er namelijk dagelijks een wedstrijd, met als inzet de gezondheid. Voor een goede gezondheid is het van belang veel goede bacterien te hebben. Ze zorgen voor een optimale darmwerking en helpen bij de vertering van ons voedsel. De melkzuurbacterie is een voor- beeid van zo'n goede bacterie. Yakult bevat een speciale melkzuurbacterie, de Lactobacillus casei Shirota. In elk flesje Yakult zitten er ruim 6,5 miljard! Deze melkzuurbacterien zijn bestand tegen maagzuur; ze bereiken actief de darmen om daar bij te dragen aan een goede balans in de darmflora. En een goede balans in de darmflora is weer LACTOBACILLUS CASEI SHIROTA belangrijk voor een goede algehele gezondheid. Het is daarom een goede gewoonte om iedere dag te beginnen met een kleintje Yakult. U vindt Yakult in de supermarkt, bij de gekoelde zuivelproducten. Wilt u meer informatie ontvangen over het product Yakult of over het bedrijf dat erachter staat? Schrijf dan naar het Yakult Consumenten Informatie Centrum, Antwoordnummer 138, 1180 WB Amstelveen. Of bel gratis met een van de Yakult-dietisten: 0800-0332. "Een baan, kinderen, vrienden, alles probeer ik zo goed mogelijk te combineren. Tot voor kort schoot het sporten er nog wel eens bij in en at ik niet altijd even regelmatig. Dat ging een hele tijd goed. Tot ik me realiseerde dat ik gewoon niet helemaal lekker in m'n vel zat. Dus nu neem ik weer regelmatig de tijd om te ontspannen. Ik let beter op wat ik eet en drink dagelijks een flesje Yakult. Dat extra steuntje in de rug kan ik wel gebruiken. Ik voel me er goed bij"

Allerhande | 1999 | | pagina 104