Lekker de tuin in! Verrassingen voor de tweede zondag in mei Schoon zitten De nieuwe Air Miles-catalogus is uit! Lekker buiten Vaders, zonen en dochters opgelet! Spaart u Air Miles? Vanaf maandag 19 april ligt de nieuwste Air Miles- catalogus voor a klaar in uw Albert Heijn-winkel, vol mogelijkheden om uw gespaarde Air Miles te benutten. zitten in de eerste zon... Met dit schema is uw tuinmeubilair er binnen een halfuur klaar voor. Schrobben met Grote vlekken Preventief Wilt u weten wat uw favoriete chips in euro's kost of hoeveel gulden 50 euro is? Op internet vindt u de eurorekenaar, die binnen een paar seconden de waarde van de euro in andere valuta en andersom berekent: www.angelfire.com/ca/rodi/eurocalc2.html. Teakhout Kunststof Gietijzer Blank hout Geboend hout Marmer Sodasopje Allesreiniger Allesrei niger Droge borstel Terpentijn Sodasopje Inweken, borstelen Zeezout, bleekwater Roest wegschuren Schuurpoeder en water Opwrijven met kurk Schuurmiddel Beschermspray Afdekhoezen Beschermlak Opschuren Boenwas Uit de schaduw Moederdag wordt wereldwijd overal op een andere datum gevierd, maar Nederland legt al jaren op de tweede zondag in mei moeder in de watten met een tra- ditioneel ontbijt op bed, mooie tekeningen en natuurlijk bloemen. Speciaal voor moederdag biedt Sir Albert's Garden prachtige hortensia's aan in blauw, wit en roze, die later in de tuin aan een tweede leven kunnen begin- nen. Een rijk gemengd boeket wordt heel persoonlijk met kaartjes in de kleur van de bloemen, waar papa en de kinderen iets moois op schrijven of tekenen. Maak de kaartjes aan lintjes vast, zodat moeder tijdens het ont bijt op haar gemak alle lieve wensen kan lezen.

Allerhande | 1999 | | pagina 91