Kuren in water Badderen voor lichaam en geest Nieuw voor huid haar Profiteer optimaal van de eerste zonnestralen door een gekleurde dagcreme met ingebouwd zonnefilter te gebruiken. Zo bouwt u geleidelijk een voorjaarskleurtje op terwijl u uw huid beschermt tegen schadelijke zonnestralen. AllcrHandp 83 Baden heeft meer om het lijf dan het rei- nigen van het lichaam. Een warm bad (maximaal 38 °C) ontspant en versoepelt de spieren en stimuleert de doorbloe- ding. Na een kwartiertje in een warm bad voelt u zich uitgerust en fit. Blijft u langer in het warme water liggen, dan zult u zich juist slaperig en loom gaan voelen. Ook het type badproduct dat u gebruikt is sterk bepalend voor het uit- eindelijke effect op lichaam en geest. Gezichtsscrub Heeft uw huid juist een oppepper nodig? Gebruik dan twee keer per week een zachte gezichtsscrub (bijvoorbeeld Dove 0(D). Een scrubproduct helpt dode huidcelletjes te verwijderen en stimu leert de aanmaak van nieuwe, gezonde cellen die de huid een frisse en stralende uitstraling geven. Een scrub is daarente- gen niet bevorderlijk voor een huid met couperose (gesprongen haarvaatjes). Aromatherapie Bij Albert Heijn zijn sinds kort Badedas Aromatherapy bad- en doucheproducten verkrijgbaar. In deze producten zijn aromatische olien verwerkt. Het inhale- ren daarvan heeft - afhankelijk van de soort olie - een ontspannend of juist verkwikkend effect. Badedas Aromathe rapy Bad Anti-stress bevat ontspannende melisse, rustgevende sinaasappel en lavendel. Deze etherische olien zijn vluchtig en verdampen gemakkelijk wanneer zij met lucht in aanraking komen: tijdens het baden ademt u ze in en neemt uw huid ze op: goed voor een superontspannend effect. PATCH PO"'"*** Clear upStt_ GL1SS Er waren al strips om de huid op de neus te reinigen. Nieuw zijn de Nivea Visage Clear-up strips voor kin en voorhoofd, waarmee u de huid in een handomdraai ont- doet van mee-eters, overtollig talg en eventuele make-up- resten. In een doosje zitten zes Clear-up strips, de prijs is 11,99. Q10, ook bekend als ubichinon, is een coenzym dat ervoor zorgt dat onze lichaamscellen de ener- gie produceren die nodig is om te kunnen functioneren. Bij het ouder worden neemt de eigen productie van Q10 af en kunnen rimpels ont- staan. Nivea komt nu met Nivea Visage Oogcontourcreme met 0,25% natuurlijke Q10; na zes weken is er zichtbaar resultaat. 19,99 voor 15 ml. Wordt uw haar met de loop der jaren dunner, futloos, droog en dof? Cliss Kur Age Repair verzorgt haar dat door interne oorzaken beschadigd is. Het bevat zogenaamde vitaproteinen, die het haar van binnenuit weer opbouwen. Vitamine B3, B5 en E verzorgen het haar van de wortel tot in de punt. Verkrijgbaar als shampoo en balsam, 250 ml voor 6,99. Speciaal voor peuters en kleu- ters ontwikkelde Zwitsal de 'for Kids'-producten. Ze zien er leuk uit en zijn prettig in het gebruik. Zwitsal for Kids Shampoo en Douche (met glit- tertjes!) ruiken heerlijk en zijn speels verpakt in opvallende Disney-flacons. Vanaf 4,99. Sanex Dermosensitive Douche Milk bevat lactoserum, dat de huid zacht en soepel houdt. Ook helpt het uitdroging van de kwetsbare huid te voorkomen. De zeepvrije en milde samenstelling kalmeert de huid terwijl zij gereinigd wordt. 250 ml a/4,99, 450 ml a 8,49. GUSS KUR

Allerhande | 1999 | | pagina 83