Mooie roerbakpan met anti-aanbaklaag En nu Zesde eetboek in Albert Heijn-reeks Op de volgende pagina's geven de samensteller, fotokok en fotograafhun favoriete recept nit 'Roerbakken' Nu extra voordelig bij Albert Heijn: ifH Exclusief voor AH Bonus kaarthouders25,00 Roerbakken in drie stappen AllerHande 49 Bonus Een lekker roerbakgerecht op tafel zetten staat of valt met de juiste pan. Deze aluminium roerbakpan is een moderne uitvoering van de traditionele wok, die dank- zij de afgeplatte bodem geschikt is voor de meeste typen kookapparatuur. De pan is verkrijgbaar in grijs, geel en blauw en kan gebruikt worden op zowel gas, elektrisch, keramisch als halogeen. De pan heeft een ronde vorm, een stevig houten handvat en een dikke anti-aanbaklaag. Met een diameter van 28 cm is hij groot genoeg voor een hoofdgerecht voor vier perso- nen. De pan is nu exclusief verkrijgbaar voor AH Bonus kaarthouders, zolang de voorraad strekt, voor 25,00. Lees voor gebruik de aanwijzingen op de verpakking. 1. VOORBEREIDEN Zet alle ingredienten en de roerbakpan van tevoren klaar. Veel voorgesneden groenten, reepjes vlees en gevogelte zijn zo uit het pak te gebruiken. 2. VERHITTEN Verhit de pan. Doe er wat olie in zodra deze heet is. Beweeg de pan zachtjes heen en weer met een draaiende beweging. Speciale olien, zoals roerbakolie of sesamolie, geven extra smaak. 3. BAKKEN Voeg de ingredienten toe op volgorde van benodigde gaartijd. Schep steeds van het midden van de pan naar de kant. Aan het eind van de baktijd wordt soms kort wijn, azijn en/of soja meege- warmd. De groente moet knapperig en ste vig blijven en mag dus nooit stoven in de vloeistof. Op dit moment ligt 'Roerbakken', het zesde deel in de eetboekenreeks, in de Albert Heijn-winkels. Naast 80 roerbakrecepten geeft het boek veel informatie over roerbak- techniek(en), te gebruiken ingredienten, snijtechnieken en andere bereidings- wijzen met de wok. Net als in de andere eetboeken van Albert Heijn zijn de recepten verdeeld naar bereidingstijd: minder dan 10 minuten, tussen to en 20 minuten en 20 minuten en langer. 'Roerbakken' is verkrijgbaar bij elke Albert Heijn-winkel, zolang de voorraad strekt. Omvang: too pagina's. Prijs:/19,95. Eerder verschenen in deze serie: 1: Vis, 2: Pasta, 3: Salades, 4: Rijst, 5: Kip.

Allerhande | 1999 | | pagina 49