From Britain with rare roerbakken! Recepten Groene bldddjPS M- De liefde gaat door de maag In de (koffie)bonen 9 9 9 Het nieuwe koken heet: AllerHdnde 5 Voorgerechten Hapje van gravad lachs Postelein-tomatentaartje Raapstelensoep met surimi Roodbaarsfilet met saffraansaus Viscappuccino met rivierkreeftjes Bijgerechten Roergebakken postelein met hazelnoten Hoofdgerechten Asperges op ham met saffraandressing Boeuf Stroganoff French rack met paprikajus en rozemarijn 6S Gestoofde lamslapjes met tomaat en artisjok 66 Gestoomde spinazie met zalm en limoendressing 39 Kalfsoester met artisjokken en rode-wijnjus 25 Kalkoenrollade 'ready to heat' met Napolitanasaus (M) 8 Lamsboutlapjes met groenten en gember 66 Lamsfricandeau met pesto uit de braadzak 65 Lamsgehaktspiesjes met mediterrane saus 65 Lamskoteletjes gegratineerd met geitenkaas 66 Pasta met geroosterde groente 6 Pilav h la minute 7 Rode-curryrijst met biefreepjes en mango 51 Runderreepjes in minestronesaus 55 Salade met gerookte kipfilet, kidneybonen en mango 9 Tagliatelle met rucola en gerookte forelfilet 8 Thaise drumsticks 6 Tortilla met falafel, avocado en munt (V) 9 Nagerechten Cappuccino'souffle' 79 Creme brulee 27 Koffiegeleitjes met gemberroomsaus 79 Koffiegranita 78 Lunchgerechten Lamsshoarma op bonensalade 66 Oosterse spinaziesalade met ei (V) 41 Wrapper met raapstelen-salade 41 Gebak Hartjestaart V=vegetarisch M magnetron 28 Een voorproef van de zeven nieuwe lamsvleesspecialiteiten uit Groot Brittannie. Bladzijde 63 Niet alleen de liefde van de man gaat door de maag. Ook de rest van de mensheid weet een met zorg bereide maaltijd of lekkernij te waarderen. Vanaf bladzijde Mensen hebben het voorjaar in hun bol, bladgroenten in hun bladeren. Vanaf bladzijde 32 Over de kracht van cafelne en daverende koffiedesserts, op bladzijde 76 Janny van der Lee-van der Heijden, samensteister van het nieuwe eetboek 'Roer bakken', over haar favoriete bereidingstechniek. Bladzijde 48 FN VFRDFR... Snel gemaakt of slim geshopt Proefnotitics De liefde gaat door de maag Bladgroenten: het voorjaar op uw bord Gerookte paling uit Italic Roerbakken, de kooktechniek van nu Bonus Voordeelpagina's Lamsvleesspecialiteiten bij Albert Heijn De nieuwe Albert Heijn bieren De kracht van koffie Lekker Leven Tips voor Thuis Klantenservice 6 12 20 32 45 48 58 63 70 76 82 89 95

Allerhande | 1999 | | pagina 3