Schrijf met stijl. the more know Brengt de gezondheid ernstige schade toe, k.b. 4.10.1994, Stb. 720. N/aak kans op een dinercheque of een van de 250 exclusieve Davidoff pennen. Zino Davidoff wist het al: wie kiest voor kwaliteit, zal altijd optimaal genieten. Liefhebbers van het goede der aarde kiezen daarom voor Davidoff Cigarettes; sigaretten gemaakt van werelds fijnste tabakken. Die waardering voor goede smaak beloont Davidoff graag met een stijlvol geschenk. Zo maakt u tot 15 mei 1999 kans op het winnen van een van de vijf dinercheques van de Alliance Gastronomique of een exclusieve Davidoff pen Wilt u een kans maken op een van deze unieke Davidoff prijzen, vul dan onderstaande coupon volledig in. plak drie Davidoff streepjescodes (Classic, Lights of Menthol Lights) in de daarvoor bestemde vakjes en beantwoord de onderstaande vraag zo origineel mogelijk. Stuur vervolgens de coupon in een envelop (zonder postzegel) naar Davidoff Cigarettes. Antwoordnummer 418, 1400 VC Naarden. Ik zou graag een keer willen dineren met omdat (maximaal 25 woorden) Plak hier een Plak hier een Plak hier een Davidoff streepjescode Davidoff streepjescode Davidoff streepjescode n CI AS SIC Voorletters IIII Naam II I I I I I I I I I Dm Dv Adres I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I Postcode IIIIIII Plaats I I I I 1 I I I I I I I Geboortedatum (dd mm jj) I I I I I I I Tel. nr. IIII|_J1I I I 1 Ja, ik wil in de toekomst graag Handtekening: op de hoogte worden gehouden van de Davidoff activiteiten. Deelnamereglement: Deelname betekent aanvaarding van het reglement en is alleen mogelijk voor personen van 18 jaar en ouder. Inzenden voor 15 mei 1999. Een in- zending per adres. Aanvragen uit het buiteniand worden niet gehonoreerd. Een onafhankelijke jury beoordeelt de inzendingen. Deelnemers aanvaarden de uitspraak van de jury als bindend. Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd. Gegevens van deelnemers worden behandeld conform de Wet Persoonsregistratie.

Allerhande | 1999 | | pagina 74