de AlIerHande cd-rom 1998 Vers bereide pizza en lasagne kalkoenrollade Nog zolang de voorraad strekt: Uit de keuken van AH Huistraiteur In de koelvitrine met wild en gevogelte ligt een nieuw product: kant-en-klare kalkoenrol- lade. Het is een heerlijk gekruide, magere rol- lade, die al helemaal bereid is. Verwarmen doet u'm het snelst in de magnetron (verpakt in magnetronfolie of in een afgedekte schaal), maar u kunt'm 00k in de oven zetten. De kal- koenrollade is koud trouwens 00k heel lekker, bijvoorbeeld in plakjes gesneden als broodbe- leg of in blokjes bij de borrel. In verpakkingen van 450 en 800 gram, voor resp. 7,99 en 13,99. Deze maand vindt u in de koelvitrine een zalm/broccoli- pizza als 'pizza van de maand'. Zoals u van AH Huistraiteur gewend bent, is de pizza belegd met verse ingredifinten: zalmsnippers, broc coli, tomatensaus, kaas (mozzarella en cheddar), rode ui, olijfringen en een vleugje dille, op een knisperend krokante bodem van 31 cm doorsnede (575 gram, 8,95, Een tweede nieuwe maaltijd van de AH Huistraiteur is de lasagne met broccoli en kaas. Deze lasagne is gemaakt van pastavellen, spinaziesaus, bolognesesaus en bechamelsaus, met bovenop vers geraspte kaas en geblancheerde broccoliroosjes aan de zijkant. E£n bakje bevat 450 gram en kan zo in de oven of de magnetron. 7,95 Op de AlIerHande cd-rom staan bijna alle recepten van 1998, de meeste opvraagbaar voor 1, 2 of 4 personen. U kunt niet alleen op maat zoeken, maar 00k op alfabet, soort gerecht en ingredient. Zoekt u bijvoorbeeld een gerecht met kip en paprika, dan tikt u dat in, en vervolgens ver- schijnen alle recepten waarin deze ingredienten zijn verwerkt. Zolang de voorraad strekt is de cd-rom nog verkrijgbaar bij de grotere Albert Heijn-winkels, voor/39,-.

Allerhande | 1999 | | pagina 21