Eerste hulp bij grijze haren Digitale schoonheid en verzorging Gratis kleuring voor vrouwen en mannen De vijf meest voorkomende •De Gillette Company heeft een website geopend over het nieuwste scheersysteem, de MACH3 op: www.mach3.com Benieuwd welk merk lipstick celebrities als Cindy Crawford en Madonna gebruiken? The Lipstick Page verraadt hun grootste geheimen: www.users.wineasy.se/bjornt/lip.html AllerHande 149 Zo rond het dertigste levensjaar doemen doorgaans de eerste grijze haren op. Vooral bij de slapen zijn ze goed zichtbaar. Grijs haar ontstaat als een gevolg van een vermin- derde activitelt van melanocyten, die voor het natuurlijke pigment van het haar zorgen. Nieuw is Schwarzkopf Re-nature (voor vrou wen en mannen met grijs haar, dat met behulp van in de lucht aanwezige zuurstof uw natuurlijke kleurpig- menten activeert. U krijgt stap voor stap uw oorspronkelijke, natuur lijke haarkleur terug. Deze kleuring bevat geen agres- sieve stoffen maar wel verzor- gende ingredienten die het haar glanzend en zijdezacht maken. Aan 500 lezers wordt gra tis een verpakking beschikbaar gesteld ter waarde van 24,95. Op is op, dus stuur snel een voldoende gefrankeerde brief- of ansichtkaart met uw naam en adres naar: Redactie AllerHande, Schwarzkopf Re-nature-actie, Postbus 9500, 1180 MK Amstelveen. De verpakking wordt gratis thuisgestuurd. Aandacht voor de buiten- en binnenkant Tot ongeveer de achtste week van de zwangerschap stijgt de hoc- veelheid zwangerschapshormoon HCG in het bloed, dat misselijkheid veroorzaakt. Eet kleine porties (en vooral niet te vet) verspreid over de dag. Sommige vrouwen hebben baat bij een beker karnemelk, anderen bij vanillevla of een flesje Yakult. Het progesteronhormoon heeft een rcmmende werking op de dar- men, vandaar. Blijf in beweging, drink minstens twee liter water per dag en eet vezelrijk. Breng twee keer per dag een verzorgende bodymilk of -olie op de borsten aan en draag een bh die de zwaarder wordende borsten goed onder- steunt en comfortabel is. Het dragen van een beugelbh tijdens de zwangerschap wordt afgeraden. Beugels zouden de melk- kliertjes afknellen en zo de melkproduc- tie belemmeren. Vooral na de derde maand onder- vinden veel vrouwen hier hinder van. Draag kleding van natuurlijk materiaal als katoen en linnen. Ook mentholpoe- der kan verlich- ting brengen. Onder invloed van hormonen kan de hoeveelheid oogvocht veranderen. Sommige vrouwen kunnen om die reden hun lenzen niet verdragen en dragen tijdelijk een bril.

Allerhande | 1999 | | pagina 149