Nieuw 1 Er gaat niets boven Wd Lc I Verrijkte voeding: nodig of niet? voor huid haar Met of zonder prik of extra smaakje Wakker worden! - Om* Het menselijk lichaam hecft zo'n 1V2 liter vocht per dag nodig om voedingsstoffen door het lichaam te kunnen transporteren en afvalstoffen af te voeren. Dit vocht kan natuurlijk van allcs zijn, maar als het om de lijn gaat verdient water de voorkeur. Bronwaters kunnen een mineraalsamenstelling hcbbcn die iets afwijkt van kraanwater. Daardoor smaken ze zachter of juist wat voller. Het koolzuur zorgt voor een tintelfrisse streling van de tong, zoals in Perrier, San Pellegrino en RamlOsa. Reina is licht- bruisend mineraalwater en Evian bevat geen koolzuur. Wilt u wel water drinken maar houdt u van wat meer smaak, probeer dan eens Waterrijk. Natuurlijke smaken als sinaasappel, grapefruit en kersen, in combinatie met wat fructose- of glucosestroop, geven dit bronwater een extra dimensie. Een slaperige huid ontwaakt met een flinke plens koud water (die stimuleert de doorbloeding) en een glas warm water met het sap van een halve citroen (spoelt onzuiverhedcn weg). Steeds vaker worden er extra vitamines en waard zijn voor mensen die weinig eten en mineralen toegevoegd aan voedingsmid- daardoor te weinig van deze stoffen bin- delen. Zo worden sommige vruchtensap- nenkrijgen, zoals ouderen. Ook mensen pen en vruchtensnoepjes verrijkt met extra die onregelmatig of eenzijdig eten kunnen vitamine C en zuivelproducten met extra er baat bij hebben. Wie voldoende en calcium. Verrijkte voedingsmiddelen zijn gevarieerd eet, komt met 'gewone' voe iets duurder, maar kunnen de moeite ding echter ruimschoots aan z'n trekken. Plenitude strip purete is een reinigende strip die in een keer mee-eters bestrijdt, onzuiverheden verwij- dert en tevens een ver- zachtende werking heeft op de huid. Verpakking met 6 stuks: 15,49. Een tintelfrisse streepjestand- pasta met een verrassende lemon-mintsmaak, dat is Prodent lemon. Actifluor zorgt voor een optimale bescherming tegen gaatjes terwijl de toegevoegde vitamines B en E een helende en verzachtende werking heb- ben op het tandvlees. Dove deodorant (spray of roller, 5,99) is 'n milde, ver- zorgende deo die hinderlijke transpiratiegeurtjes en -vocht helpt voorkomen, terwijl de tere okselhuid wordt verzorgd en verzacht. Het dagelijkse scheerri- tueel betekent een ware aanslag op de conditie van de mannenhuid. Het nieuwe Sanex Shaving (scheerschuim 4,99, aftershave balsem 12,99 kalmeert en ver- zorgt de huid, is alcoholvrij, hypo- allergeen en geschikt voor zelfs de meeste gevoelige huid. Verder van de milde en verzorgende AH scheerschuim en-gel niet alleen de verpakkin- gen, maar ook de recep- tuur zijn aangepast om optimaal te kunnen beantwoorden aan de behoeften van de gevoelige en normale mannenhuid. l AlWrlUndf 145

Allerhande | 1999 | | pagina 145