Muesli Karine Hoenderdos Verschillende paaseitjes in boterhamzakjes die een beetje zijn omgerold. Doe er een strik omheen en zet ze bij elkaar. wordt heel luxe met vers fruit en extra milde vanille- yoghurt van AH Biologisch. Vermeng drie eetlepcls biologische muesli met 12 bakje kant-en-klare fruitsalade (AH Huistraiteur (4)©). Schep het mengsel op een bordje vanilleyoghurt en bestrooi dit met een eetlepel gepelde walnoten. Karine Hoenderdos is journalist en voedings- kundige. Zij maakte de recepttips voor deze productie. 'Lekker eten en kokkerellen betekent zeker niet dat je iang in de keuken moet staan,' zegt Karine. 'Met kant- en-klare ingredienten en een beetje fantasie kun je hele leuke din- gen maken. De gegla- zuurde koekjes zijn een goed voorbeeld. Een pak koekjes heb je immers altijd wel in huis en het glazuur is zo gemaakt. Kinderen vinden het gegaran deerd leuk om te doen!' Hebt u, naar aanleiding van het artikel over theekoepels (zie bladzijde 46), belangstelling gekregen voor dit streekgebonden fenomeen, dan is een wandeling langs de Vecht misschien wat voor u. Daar vindt u, in het voormalige koetshuis van buitenplaats Goudestein, het Museum Maarssen, waar een permanente tentoonstelling een beknopt overzicht geeft van de rijke historie van het ontstaan van de buitenplaatsen en de bijbehorende theekoepels. Het museum is geopend op woensdag, zaterdag, zondag en beide paasdagen van 13 tot 16 uur. Toegang 2,50 voor volwassenen, 1 voor kinderen. Adres: Diependaalsedijk 19b te Maarssen. Telefoon: (0346) 55 44 40. - AllerHande 119

Allerhande | 1999 | | pagina 119