beurs Artistieke Handen,op Verse aard- beienjam maakt Een groen nestje is zo gemaakt met wat mosjes in hoge potjes bij elkaar op tafel. Leg er als extra versiering wat paaseitjes in. PPE - palmpaasstok zo-n Schilderijen, houtsnijwerk, sieraden en keramiek. Op de publieks- tweede paasdag in Beursgebouw Eindhoven, tonen en verkopen zo'n tweehonderd amateur- kunstenaars hun werk. Degenen die gei'nspi- reerd raken en ook zelf aan de slag willen, kunnen zich bij de kraampjes laten informeren over de mogelijkheden. Beursgebouw Eindhoven, Lardinoisstraat 8, Eindhoven. Voor informatie: BWS Promotions, telefoon: (070) 397 66 32. 11 door 250 gram verse aardbeien te pitreren. Week 1 blaadje gelatine. Ver- warm 2 eetlepels citroensap. Knijp de gelatine uit en los dit op in warm citroensap. Roer 50 gram poedersuiker en het gelatinemengsel door de aardbeienpuree. Doe de jam over in een schoon potje. Deze jam is twee dagen houdbaar in de koelkast. AllfrHande 109 Op Palmzondag trekken kinderen van oudsher zingend door de straten met een rijk versierde mooie stok is gemakkelijk zelf te maken. Maak een kruis van een korte en langere tak en bind deze stevig met touw aan elkaar. Omwikkel het kruis met gekleurd papier of aluminiumfolie en ver- sier het met buxustakjes. Maak met een dikke naald en stevig garen slingers van pelpinda's, rozijnen, poppenschuim, spekken of ander zacht snoepgoed en hang ze aan het kruis. Bevestig aan de bovenkant een haantje van brood.

Allerhande | 1999 | | pagina 109