Alleen het pure vocht Mandarijnen Goed nieuws Alsof u het zelf hebt geperst De smaak van het seizoen wachten tot oktober! met roomboter en vloei Steeds meer mensen verkiezen sap uit de koeiing boven lan- ger houdbaar gemaakt sap. Geen wonder, want gekoeld sap smaakt alsof u het zelf hebt geperstl Daarom komt Albert Heijn nu met gekoeld vruchtensap van het eigen merk: AH Gekoeld sap. Ongeopend is een pak in de koeling ongeveer een maand houdbaar. Er zijn drie soorten: sinaasappelsap, grape- fruitsap (van nature rijk aan vita- mine C) en appelsap met toegevoegde vitamine C. De prijs .an een liter is 4,49 Om het kiezen gemakkelijk te maken, vindt u AH Gekoeld sap in de koelvitrine samen met de andere gekoelde vruchtensappen (AH Huistraiteur, Tropicana en Coolbest). Ryvita Fruit Crunch is de naam van deze crackers gemaakt van volkoren rogge, fijngehakte haver en tarwebloem. De crackers zijn gezoet met honing en zitten boordevol krenten. Lekker bij het ontbijt, de lunch of zomaar tussen- door. Beleg ze biivoorbeeld Het keurmerk Max Have- laar bestaat tien jaar. Dat is goed nieuws en daarom is met dit jubileum ook het eerste nummer van Max Have- laar Nieuws verschenen. De uitgave zal vier keer per jaar verschijnen en gaat in op projec- ten en landen in de Derde Wereld waar boeren grondstoffen verbouwen voor Max Havelaar. Ook de producten komen aan bod. Een abonnement is gratis, maar een vrijwillige bijdrage van een tientje per jaar wordt zeer op prijs gesteld. Voor meer informatie: Stichting Max Havelaar, Postbus 1252, 3500 BC Utrecht. Internet: www.maxhaveiaar.nl. Tot en met februari (met een kleine uitloop naar maart) zijn ze er nog: mandarijnen. Wie er nog even van wil genieten, koopt ze dus deze maand nog, anders wordt het

Allerhande | 1999 | | pagina 19