klanten vo( kieskeurige e kracht van anti-axida Terug naar de eenvoud .000 Gratis flesjes babyolie Model-wenkbrauwen 1 1 Unisex luiers maken het aanbod overzichtelijker De kleinsten, maar niet de minsten! De vitaminen A, C en E worden anti-oxidanten genoemd omdat ze het lichaam helpen bij het neutraliseren van zogehe- ten 'vrije radicalen'. Dit zijn agressieve stoffen die ontstaan door roken, over- matige luchtvervuiling en blootstelling aan zonne- stralen. Maar ze duiken ook op als de witte bloedli- chaampjes strijd leveren tegen binnendringende virussen en bacterien. Vrije radicalen worden gevaarlijk als er te veel van in het lichaam komen. Ze veroor- zaken dan schade aan cellen en weefsel door oxidatie, hetzelfde proces dat geschild fruit bruin maakt. Op de lange termijn kunnen vrije radicalen mede ziekten als kanker en hart- en vaatziekten ver- oorzaken. Vitamine A, C en E maken vrije radicalen onschadelijk. Natusan babyolie heeft een bijzondere vochtvasthoudende eigenschap. De olie trekt razendsnel in de huid en houdt vocht heel goed vast. Breng de olie na het baden of douchen aan op de nog vochtige huid (dep de huid hooguit een beetje droog). Het resultaat is een baby- zachte huid. 1.000 AllerHande-lezers kun nen gratis in het bezit komen van een flacon van 200 ml ter waarde van 6,95. Op is op, dus stuur snel een vol- doende gefrankeerde brief- of ansichtkaart met uw naam, adres en handtekening naar: Redactic AllerHande, Natusan Baby-actie, Postbus 9500, 1180 MK Amstelveen. Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd. Wenkbrauwen houdt u goed in model door ze te borstelen met een oude mascararoller waarop een beetje haarlak is gespoten. Tot voor kort stonden bij de luiers maten, soorten en merken door elkaar en waren er aparte luiers voor jongetjes en meisjes. Inmiddels zijn die vervangen door unisex luiers, en om het er overzichtelijker op te maken, heeft Albert Heijn het luierschap opnieuw ingedeeld. Op 6dn plank vindt u voor- taan alle merken luiers van ££n maat bij elkaar: bovenop luiers voor de kleintjes, op de planken daaronder de maten voor grotere kinderen. Kinderen weten vaak precies wat ze willen! Met een jaar of twee bepalen ze graag zelf wat er op de boterham gaat en welke trui er wordt gedragen. Ook op het gebied van verzorging laten ze hun stem gelden. Speciaal voor deze kleine, kieskeurige klanten heeft Albert Heijn een assorti- ment 'for kids' producten in huis: leuke producten die bovendien mild ver- zorgend zijn, zoals tandenborstels en tand- pasta's (Elmex Oral B shampoo (Zwitsal for Kids, Bubble Joe haaraccessoi- res en bad- en douche- producten.

Allerhande | 1999 | | pagina 67