Albert Heijn-site klaar voor de 2iste eeuw Een van de spectaculairste ontwikkelingen van de laatste jaren is ongetwijfeld het internet. De afgelopen maanden was de Albert Heijn-site in onderhoud. Maandenlang is gewerkt om het adres www.ah.nl aan te passen aan de mogelijkheden en wensen van deze tijd. Hieronder een selectie uit de mogelijkheden. iditaal winkelen op het internet Boodschappen bestellen Een van de opvallendste vernieuwingen is de digi- tale thuisservice. Albert Heijn Thuisser- vice is een boodschappenservice die in bepaalde delen van het land boodschap pen bezorgt. Klanten in deze regio's kun- nen hun boodschappen nu ook digitaal bestellen. Op de site staat waar Albert Heijn Thuisservice actief is. U kunt zich desgewenst direct opgeven als klant. 24 uur per dag terecht met al uw vragen en opmerkingen. U krijgt zo snel mogelijk antwoord: per e-mail. Wijnen uitzoeken Het Genootschap van de Vrienden van de Goede Wijn (zie bladzijde 43) staat nu ook op de Albert Heijn-site. Er wordt een selectie van goede wijnen beschreven en u kunt ze ook bestellen en thuis laten bezorgen. over versproducten die bij Albert Heijn verkrijgbaar zijn. Solliciteren Nieuw is een overzicht van vacatures bij Albert Heijn. Ook wordt er veel informatie over Albert Heijn als organisatie en werkgever gegeven. Wie wil, kan solliciteren door het reactie- formulier in te vullen en (via internet) te verzenden. Culinair surfen Een oude bekende is 'Het Kookpunt'. U vindt hier een lijst met culinaire sites op het web. Via een korte samenvatting kunt u de site meteen bereiken. Vragen stellen Het leuke van internet is dat het zo'n snel en interactief medium is. Zo kunt u bij 'AH Klantenservice' Recepten uitzoeken In de nabije toekomst kunt u op de Albert Heijn-site ook op zoek gaan naar recepten. Kies wat lekkers uit de lijst, print het en bereiden maar. Lekker lezen 'Net vers'bestaat al vanaf het begin. Bij 'Net vers' krijgt u allerlei tips en (w)etenswaardigheden R e AG E R E n Met het reactieformulier op de site kunt u uw mening en wensen over de Albert Heijn-site kenbaar maken. Zo draagt u bij aan de optimale benutting van de mogelijkheden van de moderne technologie, want de site zal regelmatig worden vernieuwd. 46 AlUrHande

Allerhande | 1999 | | pagina 46