Een eeuw eten Keukengerei Recepten uitenlandse invloeden r i 1999 'n Menu anno toen, 'n menu anno nu Er is nogal wat veranderd in Nederland, als het om eten gaat. Een blik op hoe het was en hoe het werd. mmu AlUrHande 5 Voorgerechten Palingsoep 26 Warme levermousse met marsala 52 Zuurkoolsalade met gerookte kip 31 Hoofdgerechten Cajunkrieltjes met zuurkool 7 Erwtensoep met roggebrood 9 Gegrilde witlof op toast (V) 6 Groente-bonensoep met chorizo 6 Lamskebab met yoghurt op shoarmabroodjes 58 Maaltijdsalade met kip en walnoten 9 Moksi-alesi 58 Pasta met pesto en hamreepjes 8 Roodbaars met Hollandse garnalen en kropslasaus 31 Sate boemboe roedjak 55 Tagliatelie met gerookte-zalmsaus 7 Visrolletjes met zoete amandelvulling 56 Varkensrollade met hete bliksem 27 Vcgetarische andijviestamppot (V) 8 Diversen Fruits de mer in marinade 58 Kretenzische pannenkoekjes 55 Muzik di zumba 59 Roergebakken paddestoelen 57 Nagerechten Citrusfruitsalade met yogurtmousse 31 Hopjespudding 27 V =vegetarisch M magnetron in Nederland 'n Pizza is nu net zo gewoon als erwten soep, en nasi en bami zijn helemaal niet meer weg te denken uit Nederland. Recepten en interviews. Bladzijde 50 EN VERDER... Een oud-Hollands versus een 'nieuw Nederlands' menu. Bladzijde 25 Bladzijde Drie generaties vrouwen over de keukenhulpen van hun tijd. Bladzijde 35 Snel gemaakt of slim geshopt De wereld van lekker eten en drinken Een eeuw eten in Nederland 'n Menu anno toen en een menu anno nu Keukenapparaten: oud en nieuw Wijnliefhebbers in wording De vernieuwde site van Albert Heijn Honderd jaar buitenlands eten Bonus Voordeelpagina Lekkerleven Tips voor thuls Klantenservice

Allerhande | 1999 | | pagina 3