Voor de oven Kwarkbouwstenen Snelle diepvriesmaaltijd Bij Albert Heijn zijn twee nieuwe diepvriesproduc- ten van Beckers verkrijg- baar: Party Goulash- hapjes4,69 en Aan Tafel Grillburgertjes met barbecuesaus. De burgertjes kunnen worden bereid in magnetron, koekenpan, oven of friteuse en zijn per vier verpakt (f 3.89)- Aviko Kreukelschijven zijn de nieuw- ste aardappelvariant in de diepvries. De ribbels geven de schijfjes een heel krokante smaak. U kunt ze zowel in de friteuse als in de koekenpan bereiden. Zak a 450 g2,09. Bij Albert Heijn zijn nu muffins verkrijg- baar van Sara Lee die u thuis kunt afbak- ken. Tien minuutjes in de oven en u hebt ovenverse muffins. Er zijn twee smaken: karamel-hazelnoot en appel-rozijnen-kaneel. Pakje a 4 stuks 3,99. Brood bakken Voor het zelf bakken van brood heeft Honig twee nieuwe mixen: 6en voor witbrood en een voor bruinbrood. F.r moet alleen nog gist en margarine bij. Op de verpakking staat beschreven hoe u zelf brood bakt. Pak a 1 kg 2,79. Vanaf Knisperend broodbeleg Knispers zijn kleine bolletjes met een luch- tige kern van biscuit- crisp. Er zijn drie smaken chocolade, fruit en kara- mel. Pak a 225 g, 2,49. Biologische rookworst Er zijn nu 00k rookworsten van AH Biologisch, ambachtelijk bereid zonder kunstmatige toevoegingen. U treft ze aan in de koeling. 225 gram. 3,99. Euro Shopper koeken Nieuw van het voordelige kwaliteitsmerk Euro Shopper zijn gevulde koeken, stroop- wafels en pencees. De stroopwafeis zijn met roomboter bereid en per twaaif stuks ver- krijgbaar voor 1,49 De gevulde koeken zijn 00k met roomboter bereid en zitten met z'n zessen in een pak a 1,39. Voor dat bedrag heeft u 00k acht pencees. Vanaf Zeezoutkristallen De piramidevormige zoutkristallen van Ocean Springs geven vlees, IrruSphft gevogelte en wild een verfijnde zilte smaak. De kristallen worden in I klassieke zoutpannen uit diep oceaanwater gewonnen en zijn verpakt per 150 g (f 3,99). Onkyblok is de naam van het nieuwe kinder- kwarktoetje van Onken. De halfvolle kwark met aardbei of banaan zit in een kleurige verpak king. Eenmaal leeg kan die als bouwsteen gebruikt worden (pakje a 200 g,/2,49).

Allerhande | 1999 | | pagina 15