De nieuwe, culinctire pate's van Foppen Paling en Zalm. Het lekkerste uit zee nu in een handige pate! Er zijn drie overheerlijke, exclusieve smaken: zalm, paling en garnaal Gezond en makkelijk voor feestelijke toastjes, bij salades en ook op de boterham. Ontdek het, in het koelvak van uw supermarkt. Voorgerecht Eet smakelijk! Spies en borrelhapjes Sandwiches van vispate Leg deze gefrituurde visschijfjes naast de spies van vis en zorg voor een gamituur op het bord. Daarna gezellig serveren bij de borrel. Trio van vispate Diverse slosoorten op het bord ieggen, de drie soorten vispate's schuin afsnijden en mooi rangschikken op de slasoorten, wel soort bij soort houden. Leg naast de soorten vispate's een sous van zure room en mosterd (dus niet op de pate). De sous eventueel afgorneren met zolmeitjes. Spies: Neem een grote coctailprikker en schuif door een plakje vispate op, daarna tomaat. Herhaal dit met vispate, komkommer, vispate en paprika. Gebruik verschillende soorten vispate. Leg het geheel op een bord. Borrelhapjes: Verschillende soorten vispate's paneren (pane- ren met bloem, daarna met eiwh en dan met paneermeel). Afbakken in de frituur op 170°C. Bestrijk 2 casinosneetjes licht met boter en snij de korstjes eraf. Beleg een sneetje met wat verschillende soorten sla. Daarna beleggen met vispate, bleekselderij en rode ui. Leg het twee- de sneetje daar bovenop. Vervolgens de sandwiches schuin doorsnijden en op het bord Ieggen op een bedje van diverse slasoorten.

Allerhande | 1998 | | pagina 139