de drank die je beleeft. I Nieuwe frisse drank laat je intenser genieten van stemmingen. Door drukte en stress is het in onze gejaagde samenleving vaak moeilijk om eens lekker te genieten van mooie momenten. lets waarmee ze in het Verre Oosten - mede dankzij meditatie- technieken - veel verder zijn dan wij. Maar er is goed nieuws. Want sinds kort is er ook hier een makkelijke manier om te genieten van bijzondere momenten in het leven. Er is namelijk Xi. Deze drank, of eigenlijk een serie dranken, draagt niet alleen bij aan de juiste stemming, maar zorgt ook voor de rust om er langer van te kunnen genieten. Xi heeft een unieke smaak en werking op basis van kruidenextrac- ten uit de natuur. Er zijn vier varianten: Xi Strength, Xi Relax, Xi Freshness en Xi Temptation. Elk voor zich aansluitend bij een bepaald gevoel. Bijvoorbeeld: als je een lange dag hebt gewerkt en lekker wilt ontspannen, dan neem je Xi Relax. Dankzij de extracten van natuurlijke werkzame kruiden, zoals Elderflower, Meidoom en Lavendel, geniet je van lichamelijke en geesteHjke ontspanning. Ook de lekkere zachte smaak van thee gecombineerd met een vleugje anijs van deze Xi draagt bij aan een ontspannen gevoel. Lichaam en geest komen tot rust. Varianten Oosterse herkomst Duizenden jaren geleden ontdekten oosterse wijsgeren al dat sommige natuurlijke kruidenextracten gebruikt konden worden om je geesteHjke en lichamelijke energie te vergroten, pijn en depressies te verlichten, ontspanning te bevorderen en passie op te wekken. Deze werkzame bestanddelen zijn zorgvuldig geselec- teerd voor de drank Xi. Xi is afgeleid van het Japanse woord Ki, dat staat voor de balans tussen lichaam en geest. De naam Xi ver- wijst zowel naar de werking als naar de oosterse herkomst van de ingredienten. Kracht - Xi Strength Werkt oppeppend en geeft je een gevoel van kracht. Xi Strength bevat kruidenextracten en vitaminen, die bekend staan om hun vitaliserende effect op Hchaam en geest, namehjk Schizandra, Kava Kava en Guarana. Xi Strength heeft de bitterzoete smaak van Guarana en een vleugje friszure appel. Ontspanning - Xi Relax r\ Werkt rustgevend en hoort bij een gevoel van weldadige ontspanning dankzij de ingredienten Elderflower, Lavendel en Meidoom. Xi Relax heeft een zachte thee-achtige smaak met een Hcht anijsaccent. Verkwikking - Xi Freshness Werkt verkwikkend en stimuleert de geestelijke energie door de verhelderen de eigenschappen van Ginko Biloba, Mint en Ginseng. Xi Freshness heeft de prikkelende smaak van citrus en de langdurige, karakteristieke smaak van mint. Zinnenprikkeling - Xi Temptation Heeft een mysterieuze, zinnenprikkelende werking door de werkzame kruidenextracten Muira Puama, Wolfberry en Guarana. De smaak van Xi Temptation doet denken aan amandellikeur met een vleugje chocolade. U vindt Xi in de meeste winkels tussen de frisdrankenblikjes en de sportdranken. Een fles Xi kost fl 2,49. m m a

Allerhande | 1998 | | pagina 128