Sharon Fruit. De Exotische Appel. Jilffu Jioudi Itdnsnajj zd si! (ADVERTENTIE) Sharon Fruit-Bowl V v BgSfe.ifc J NIEUW: SWEETIE van JAFFA! Zo gezond als grapefruit, maar dan zdet! Laat de groene kleur u niet misieiden, want de Sweetie is een zoete, sappige citrusvrucht boordevol vitamine C. 118 AllerHande Sharon Fruit is een bijzonder lekkere vrucht uit de Sharon-vallei in Israel. Sharon Fruit is een en al fris-zoet vruchtvlees, zonder zaadjes, pitten of klokhuis. Sharon Fruit eet je als een appel, als verstandig tussendoortje of u gebruikt Sharon Fruit als ingredient in exotisch getinte salades. Bereidingstijd circa 20 minuten, wachttijd circa 3 uur. 2 Sharonvruchien, 250 g aardbeien, 1 banaan 1 blik fruitmix op vnichtensap 450 g)} 1 flesje Ginger Ale (20 cl)3 1 Jlesje abrikozennectar (125 cl) Sharon Fruit als garnering. Snijd de Sharon Fruit door het stervormige hart in plakjes, zoals u bij- voorbeeld een kiwi snijdt. Zo krijgt u fraaiedeco- ratieve plakjes, die uw Verwijder het kroontje van de Sharonvrtichten. Schil schotel in meer dan een de vruchten en snijd deze in plakjes en vervolgens in opzicht vrolijk opfrissen. vieren. Was de aardbeien, ontdoe deze van het kroontje en halveer de grote exem- plaren. Snijd de gepelde banaan in niet te dunne plakjes. Laat de fruitmix uitlek- ken en vermeng deze met de gesneden vruchten in een grote bowl met de Ginger Ale en abrikozennectar. Laat de bowl minstens 3 uur afkoelen in de I 5 J koelkast. W - Meer in forma tie: Carmel Promotiekantoor. Telefoon 010 - 298 40 01, fax 010 - 298 40 38. Omdat de Sweetie een hoger suikergehalte en een aanzienlijk lagere zuurgraad heeft, proeft u niet die bittere smaak die u van grapefruit gewend bent. De Sweetie is heerlijk om zo uit de hand te eten bij ontbijt, lunch of tussendoor. Maar de Sweetie is ook in vele culinaire recepten te verwerken. Een van de vele voorbeelden: Sweetie cocktail voor 4 personen. Pel en ontvel 2 Sweeties en snij ze in partjes. Neem 150 gr. gepelde garnalen. Een kleine kom- kommer schillen en kieinsnijden. Maak een sausje van 2 eetlepels ketchup, 2 eetlepels honing en 'n snufje gemberpoeder. Alles voorzichtig mengen en koel serveren in met ijsbergsla gegarneerde coupes. Eet smakelijk!

Allerhande | 1998 | | pagina 118