Sfeervolle decoraties Nieuw: de candlebar! gekocht of zelf gemaakt ALLERHANDE voor welk apparaat? Welke batterij AllerHande 99 ir Albert's Garden heeft droogkransen In verschillende stijlen en kleuren opgemaakt, met onder andere zaaddozen, tropische vruchten en trendy veertjes. De kransen kunnen ter decoratie binnen worden gehangen op deuren, muren of kasten, of buiten aan de deur. Daarnaast kunnen ze dienen als tafelstuk, door in het midden een dikke kaars te plaatsen. Het gebruikvan kransen in de midwinter- Kaarsen zijn zo populair geworden dat Albert Heijn tegemoet komt aan de vraag naar meer keuze. In vrij wel alle winkels treft u een 'candlebar' (kaarsenbar) aan met verschillende soorten losse kaarsen in tien kleu ren, waaronder trendtin- ten als ivoor, chocolade en mos. U kunt er zelf vier uit- kiezen en verpakken in een papieren zakje. Per zakje met vier kaarsen betaalt u 3,95. Leuk om de donkere dagen voor kerst wat extra sfeer te geven. traditie is terug te voeren tot het oude Rome, waar men elkaar in afwachting van het nieuwe jaar gevlochten takken van groenblijvende bomen gaf met een gelukwens van de godin van de gezond- heid, Strenia. Volgens de traditie zou eigenlijk alleen een gekregen krans aan de deur mogen hangen, maar de meeste mensen kopen of maken er zelf een. sen keukenpapier vijf minuten drogen in de magnetron op vol vermogen), noten, witte bonen, papegaaienzaad en kransjes om sfeervol mee te decoreren. Zelf aan de slag Met een kant-en- klare krans of guir lande als basis maakt u met een beetje fantasie, wat wikkeldraad en lijm, zelf mooie decoraties. In Sir Albert's Garden is los kerstgroen verkrijgbaar, in de winkel zelf vindt u een ruime keuze aan linten, raffia, popcorn (even rij- gen), citroen, appel en sinaasappel (schijfjes even tus- Apparaat Wekker Calculators Radio Eigenschap Verbruikt weiitig en constant stroom Batterij Duracell Philips Longlife Vanaf 9,75 6,45 Camera Discman Telefoon Verbruikt veel stroom tijdens piekgebruik Duracell Ultra 12,95 Philips Powerlife 9,95 Walkman Verbruikt veel Scheerapparaat stroom bi( Gamebov regelmatig gebruik Philips Multilife (iets minder power maar oplaadbaar en dus herbruikbaar) 14,95 Albert Heijn biedt een ruime keuze in batterijen. De beste keus wordt bepaald door het apparaat.

Allerhande | 1998 | | pagina 99