Degelijk hakblok Het nieuwe koken Normale verkoopprijs: 59,95 Met 80 Bonus punten 39,95 Met 40 Bonus punten 49,95 Zolang de voorraad strekt. Dit massief beukenhouten hakblok (30 x 40 x 5 cm) is 'kops' verlijmd. Dat betekent dat de houtdelen met de vezels in recht- opstaande stand tegen elkaar zijn geperst. Het prettige is dat dat ervoor zorgt dat u producten tot op het bot, of liever gezegd tot op het blok, kunt snijden. Uw mes ketst niet af op houtvezels, maar snijdt daar als het ware tussendoor. Hiermee voorkomt u bovendien dat u uw keukenmessen beschadigt. Vet het blok voor gebruik licht in met slaolie. Neem het blok na gebruik af met een schone vochtige doek. Laat het bij voorkeur rechtopstaand drogen. Citroensap is een ideaal reinigingsmiddel om vet te verwijderen. Eventuele geurtjes verdwijnen door het blok met zout in te wrijven. Houd het blok niet onder de kraan en doe'm niet in de vaatwasser. In 'De Nieuwe Kijk op Koken, het boek van Albert Heijn voor de keuken van de toekomst', vindt u veel informatie over ingredien- ten en een enorme verzameling recepten uit de 'nieuwe keuken'. U ontdekt nieuwe smaken, bijzondere ingredienten, verrassende combinaties en moderne kooktechnieken. Daarbij is rekening gehouden met drukke huishoudens en beperkte kookervaring. De recepten kosten weinig tijd en zijn niet ingewikkeld. In een apart hoofdstuk passeren de basistechnieken de revue. Daar waar nodig is de bereidingswijze stap-voor-stap in beeld gebracht. En uiter- aard zijn de meeste ingredienten gewoon bij uw Albert Heijn te koop. Normale verkoopprijs 39,95 Met 40 Bonus punten 29,95 Zolang de voorraad strekt. 8a AllerHande

Allerhande | 1998 | | pagina 82