TTTMTT Met 40 Bonus punten hebtiu al een ietijzeren braadpan voor 39,95 VOORDEELPAGINA'S Slimme braadpan Deze braadpannen van ge- emailleerd gietijzer zijn perfect voor het braden van vlees of het bereiden van sudderge- rechten. Gietijzer heeft de goede eigenschap dat het warmte lang vasthoudt. Het deksel van deze pan heeft een bijzondere functie. Doe tijdens het bakken of braden wat ijs- blokjes of koud water op het deksel. Het vocht in de pan condenseert dan tegen het deksel en druppelt langs speciale nopjes terug op het gerecht, dat hierdoor lekker sappig blijft. U kunt daardoor minder vet gebruiken dan anders. De pan is er in de kleuren blauw, geel en bordeauxrood. De diameter is 24 cm, de inhoud is drie liter. Een bor- stei en wat afwasmiddel vol- staan om de pan te reinigen. De pan is vaatwasmachine- bestendig en zowel geschikt voor gas, elektra, keramisch, halogeen als inductie.©©® /10,- Normale verkoopprijs 49,95 Met 40 Bonus punten 39,95 Zolang de voorraad strekt. Hoeveel Bonus punten hebt u al? Bij het overhandigen van uw Bonus kaart aan de kassa, krijgt u voor elke f 70,- aan boodschappen een Bonus punt op uw kaartnummer bijgeschreven. Om uw totale Bonus puntensaldo te achterhalen hoeft u uw Bonus kaart alleen maar langs de prijs- scanner in de winkel te halen. U kunt ook bellen met de sprekende computer van Albert Heijn (075) 659 59 59 en daar uw saldo opvragen. Voorwaarde is dan wel dat u uw naam- en adresgegevens hebt opgegeven bij het aanvragen van de Bonus kaart. Hoeveel korting krijgt u? AllerHande 8< Wilt u uw Bonus punten inruilen voor korting, meld dit dan bij de kassa. Automa tised wordt het maximale aantal Bonus punten dat u in kunt ruilen, afgeschreven. U ontvangt dus altijd de hoogst mogelijke korting.

Allerhande | 1998 | | pagina 81