Handig besteketui Ruil uw Bonus punten nu in voor korting op prachtige artikelen Koninklijk bestek Xo komt het mooiste VOORDEELPAGINA Dit handige besteketui beschermt uw fraaie couverts. Het fou- draal biedt ruimte aan een twaalfdelig bestek. Zo kunnen vier complete couverts veilig worden opgeborgen. Elk bestekon- derdeel heeft een eigen vakje, waardoor de kans op beschadi- ging wordt beperkt. Het etui is geschikt voor zowel verzilverd als voor roestvrij-edelstalen bestek. Een speciale beschermlaag voorkomt verkleuring van het zilver. Voor een optimale werking adviseren wij u het bestek goed schoon te maken en te drogen voordat u het opbergt. Het besteketui zelf kan niet worden gereinigd, omdat water of schoonmaakmiddelen de Normale verkoopprijs 14,95 beschermlaag aantasten. Met 20 Bonus punten /9,95 Zolang de voorraad strekt. Hebt u voor 22 november bestek gekocht met uw AH Bonus kaart of bent u van plan dat te doen? Dan worden er voor 1 december automa- tisch 120 Bonus punten bijge- schreven op de kaart waarmee het bestek is gekocht. De koningen van Frankrijk, de keizers van Duitsland en de tsaren van Rusland - zij alien aten met bestek van Christofle. Niet voor niets kozen de vorstenhuizen voor het bestek van deze beroemde zilverfabriek. Van de vier speciaal voor Albert Heijn ontworpen bestekseries dompelde Christofle er twee in hun befaamde zilver- baden. Het bestek Cannes heeft een modern karakter, Nice heeft een tijdloos ontwerp. Beide zijn gemaakt van hoogwaardig roest- vrij edelstaal. Het Orleans-bestek is identiek aan Nice, met dit verschil dat het is verzilverd, net als het klassiek vormgegeven Versailles-bestek. Orleans en Versailles zijn voorzien van het beroemde Christofle-kroontje: het bewijs dat u topkwaliteit in handen heeft. Alle bestekken zijn vaatwasmachinebestendig. Voorbeeld: couvert Nice of Cannes Normale verkoopprijs vanaf 49,95 Met 120 Bonus punten vanaf 19,95 Met 120 Air Miles vanaf 9,95 Zie voor een volledig overzicht de speciale folder, Fraai taartgerei Nieuw in de bestekken van Albert Heijn: een taartschep met bijbe- horende taartvorkjes. De vorkjes zijn aan een kant iets scherp geslepen, waardoor een gebakje gemakke- lijk aan te snijden is. Voorbeeld: Nice of Cannes Taartschep Normale verkoopprijs 39,95 Met 40 Bonus punten 29,95 Met 80 Bonus punten 19,95 Met 30 Air Miles 29,95 Met 60 Air Miles 19,95 Met 90 Air Miles 9,95 Taartvorkjes (per twee stuks) Normale verkoopprijs 18,95 Met 40 Bonus punten 8,95 Met 30 Air Miles 8,95 Gevg bestek nog lonelier binnen tfandbereik: 10,- korting blj Inlevering van 30 Air Miles of 40 Bonus punten. Cft 120 Bonus punten cadeau die verkrijgbaar is in uw Albert Heijn-winkel. Geldig tot en met 31 december 1998 Geldig tot en met 31 december 1998

Allerhande | 1998 | | pagina 80