De nieuwe AllerHande cd-rom is uit! Biologische groente in glas DE WERELD VAN LEKKER ETEN EN DRINKEN Steeds vaker A lie recepten van 1998 op eon schijf Steeds vaker treft u in de winkel producten aan met het bekende All Biologisch label. Daarbij gaat het om verse groente en fruit, maar ook om producten als jam, speculaas of yoghurt. Onlangs is er een hele reeks groente in glas toegevoegd, waarmee u in een handomdraai biologische groente op tafel zet. Deze is geteeld zonder kunst- mest en chemische bestrijdingsmiddelen en geproduceerd met uitsluitend ingredienten van biologische teelt, zoals rietsuiker, honing en zee- zout. U hebt keus uit bruine bonen, worteltjes en worteltjes met doperwten (beide gezoet met honing) en sperziebonen. Er is ook appelmoes en appelcompote van AH Biologisch. De nieuwste AllerHande cd-rom met alle recepten van 1998 ligt vanaf ongeveer 23 november in de winkel. Er staat ook een index op van de recepten op de cd-roms van 1996 en 1997, zodat u snel op kunt zoeken op welke cd-rom een bepaald recept staat. De meeste recepten zijn op te vragen voor 1, 2 of 4 personen. U kunt zoeken op verschillende manieren: op alfabet, op soort gerechten of op maat. Ook kunt u zoeken op ingredient. Met het intikken van bijvoor- beeld 'zalm' krijgt u alle gerechten voor- "eschoteld waarin zalm is verwerkt. Tikt u 'zalm broccoli' in, dan verschijnen alle recepten waarin zalm en broccoli zijn verwerkt. Zo kunt u dus op diverse manieren op zoek gaan naar een recept dat past bij de gele- genheid. De UlerHande cd-rom 1998 is verkrijgbaar bij de grotere Albert Heijn-winkels en kost 39,-. Zolang de voorraad strekt. 6 AllerHande

Allerhande | 1998 | | pagina 6