Koop, spaar *1^ Willie de Sneeuwman of win Exclusief bij Albert Heijn AllerHande De karakteristieke stripfiguurtjes stonden model voor een serie die tot vlak voor sinterklaas bij Albert Heijn verkrijgbaar is. Willie, met zijn kleurige das en hoed, is het grootst 45 cm). Rick het rendier, Perry de Pingui'n, Boris de Beer en Snowy het sneeuwpopje, zijn kleiner van stuk 17 cm). Vanaf 23 november zijn ze allemaal te koop bij Albert Heijn. Als houder van de AH Bonus kaart profiteert u daarbij van een aantrekkelijke korting op de verkoop- prijs. Willie kost normaal 39,95, maar hebt u een AH Bonus kaart dan krijgt u 10,- korting. En als AH Bonus kaart-houder betaalt u voor Rick, Perry, Boris en Snowy geen 9,95 maar 6,95. Rick, Perry, Boris en Snowy stonden 00k model voor een serie grappige handpopjes. Van 16 tot en met 22 november krijgt u er als AH Bonus kaart-houder gratis een mee naar huis bij aankoop van twee flessen Seven Up of Sisi (a 11/2 liter), AH Zaanlander kaas mild 48+ (500 gram), een zakje Merci Crocant chocolade (a 200 gram) of twee zakken Smiths Wokkels of Chipito's. De popjes zijn 00k los te koop voor 2,95 per stuk. U vindt ze in displays bij de genoemde producten. Speciaal voor kinderen tot en met 12 jaar is er een kleurwedstrijd met een grote Willie de Sneeuwman- pop als prijs. Vanaf maandag 16 november liggen er kleurplaten klaar bij de kassa en de informatiebalie van uw Albert Heijn-winkel. De kleurplaten kunnen worden ingeleverd tot zaterdag 28 november.. Elke winkel beloont de tien mooiste kleurplaten met een Willie de Sneeuwman-pop. In de week van sinterklaas worden de winnaars en hun ouders uitgenodigd om de prijs in ontvangst te nemen. Willie de Sneeuwman en zijn vriend- jes Rick, Perry, Boris en Snowy, zijn niet alleen te bewonderen in het in deze AllerHande meegehechte stripboekje, maar binnenkort ook in de winkel. Want vanaf 23 november zijn ze exclusief verkrijgbaar bij Albert Heijn. 67 Gratis handpopjes Win een Willie de Sneeuwman!

Allerhande | 1998 | | pagina 67