Waterlandse schapenkaas Kip, ik heb je! Vis voor de boterham Leuk om te krijgen, leuk om te geven I Maak kans op een verblijf in de Noord Hollandse polders nu Het nieuwste boterhambeleg bij Albert Heijn is gemaakt van... vis! Dit voorverpakte beleg heeft de naam 'Visterrine' gekregen. De serie start met drie soorten: zalm, tonijn en paling. U vindt AH Visterrine bovenin de koelvitrine bij de voorverpakte vleeswaren. f&y/i Op de kaasafdeling van Albert Heijn ligt nu ook Polder Schapenkaas Deze Noord-Hollandse schapenkaas komt uit Katwoude in Waterland, het veenweidege- bied boven Amsterdam dat grenst aan het IJsselmeer. De kaas wordt gemaakt van honderd procent schapenmelk en heeft minstens 8 wekcn gerijpt. Hij is hcerlijk in salades, op brood, bij de borrel op een kaasplankje als des sert, zo uit het vuistje of geraspt in gerechten. Als u nu een stuk pol- derkaas koopt, kunt u meedoen aan een wed- strijd met als hoofdprijs een verblijf in Waterland ter waarde van f 500,-. De inzenders van de tien meest originele toepassingen met Polder Schapenkaas worden beloond met een 'Lekker Landelijk Schapenarrange- ment'. Stuur uw recept of tip samen met de kassabon voor 31 december in een gefrankeerde enveloppe naar: Kaasmakerij Henri Willig, Hoogedijk 8, 1145 PM in Katwoude. Vermeld op de enveloppe Polder Schapenkaas'. De win aars ontvangen voor eind februari 1999 bericht. Voor kinderen is er een kleur/tekenwedstrijd. Vraag ernaar in uw Albert Heijn-winkel. let Na 'Vis', 'Pasta', 'Salades' en 'Rijst' verschijnt binnen- kort het vijfde deel in de eetboekenreeks van Albert Heijn: 'Kip en ander gevogelte'. Kip mag zich verheugen in een grote populariteit en de laatste jaren is ook ander gevogelte, zoals kalkoen, parelhoen, fazant en eend sterk in opmars. Gevogelte is mager en veelzijdig en vooral in filetvorm eenvoudig te bereiden. Dit eetboek illustreert dit met meer dan 70 recepten, ingedeeld naar bereidingstijd en voorzien van prachtige fotografie en passende wijnsuggesties. Een leuk cadeau voor elke kook- liefhebber! 'Kip en ander gevogelte' is vanaf begin december verkrijgbaar bij uw Albert Heijn- winkel, zolang de voorraad strekt. De prijs is f 19,95. Albert Heijn heeft dit jaar tien ver- schillende kerstpakketten en een wijnpakket samengesteld. Bedrijven kunnen kerstpakketten geven, maar u kunt er zelf ook iemand mee verras- sen. De kerstpakketten zijn te bekij- ken in de Albert Heijn-winkels, waar u ze ook kunt kopen of bestelien. In de folder die in de winkel verkrijg baar is, leest u precies waaruit de pakketten bestaan en hoe u ze kunt bestelien. De prijzen varieren van f 30,00 tot f 125,00. 0". AllerHandf 15

Allerhande | 1998 | | pagina 13