Kleur bekennen Vertroetel uw handen brand uit Snelle mooimakers? uw koortslip Haal de met modieuze haarkleurproducten AllerHande 105 *cr'f, Handen voelen snel droog en trekkerig aan. Dit komt omdat de huid van de handen niet over het hydro-lipide laagje beschikt dat haar beschermt tegen zon, kou, water en uitdrogende schoonmaakpro- ducten. Specifiek afgestemd op de veeleisende huid van de handen zijn handcremes van Unicura, Atrix, Glyce- rona, Vaseline Intensive Care en Sanex. Breng de creme iedere keer na het handen wassen en voor het slapen gaan aan. Terwijl u slaapt is de huid extra actief en goed in staat werkstoffen uit cremes op te nemen. 's Morgens voelen uw handen weer streelzacht aan. Uw haarkleur is minstens zo bepalend voor uw uiterlijk als de coupe waarin u het laat knippen. De voile en warme tinten van het haarkleur- gamma bij Albert Heijn zijn geheel in lijn met de najaarsmode. Bent u bang dat u met een kleuring de conditie van uw haar aantast? Het moderne aanbod kleurproducten is verrijkt met bestanddelen die het haar verzorgen, zodat het haar blijft glanzen. Bij permanente kleuringen hebt u zes tot acht weken plezier van het resuitaat, zeker als u uw haar wast met een speciale shampoo voor gekieurd haar. Een onverwacht feest of een avondje uit? Met de juiste attributen en een paar handige tips ziet u er in een handomdraai straiend uit. Voor het mooiste effect begint u met een milde reiniging. Een dieptereiniging zoals met de nieuwe Nivea Visage Clear-up Strips zorgt voor een straiend schone basis. Kleine oneffenheden worden weggewerkt met een camouflagestick in een tint lichter dan uw eigen huidkleur. Met diezelfde stick werkt u kringen rondom de ogen weg. Hier- over brengt u een lichte make-up aan en wat terracotta poeder voor een 'zonnig' effect. Met een kohlpotlood omlijnt u de ogen. Op het bovenste ooglid aangebracht en vervaagd met en kwastje, heeft dit tevens het effect van een oogschaduw. Twee laagjes mascara en een vleugje lipstick en u bent er klaar voor! (Cover Girl Een koortslip wordt veroorzaakt door het herpes simplex-virus en ontstaat vaak als gevolg van een verminderde weerstand, maar 00k door stress, men- struatie of zonnebrand. Diegenen die er last van hebben, zien een koortslip con- tinu komen en gaan. Ook als de uitslag is weggetrokken, blijft het virus name- lijk in de zenuwcellen aanwezig. Goede en gezonde voeding en voldoende lichaamsbeweging in combinatie met rust zijn de beste wapens om uw weer stand op peil te houden. Is het kwaad geschied, dan kunt u de pijn en jeuk iet- wat verzachten met een kompresje van lauwwarme kamillethee. Er zijn ook spe ciale cremes (Zovirax, Previum die een opkomende koortslip in de kiem smoren en de genezing bespoedigen. Ze zijn verkrijgbaar in Albert Heijn-winkels met een infocounter.

Allerhande | 1998 | | pagina 103