du vin, du magazine Lezen met Bonus voordeel lerijen en kasteien te koop aangeboden Het nieuwste product van AH Biologisch is de groentelasagne. Werkelijk alle ingredienten zijn biologisch geteeld; vanaf het moment van zaaien van de groenten tot en met de productie van het gerecht is er geen enkel chemisch bestrijdingsmiddel, kunstmest of chemische kleur-, geur- of smaakstof aan te pas gekomen. Vandaar ook het EKO-keurmerk op de verpakking. Wat zit erin? Onder andere tomaat, cham pignons, paprika, courgette, prei, ui en lasagnevellen van Italiaanse harde tarwe (voor een stevige beet), gecompleteerd met een heerlijke kaassaus. Deze groen telasagne is een uniek vegetarisch gerecht. Biologisch en kant-en-klaar tegelijk, dat vindt u eigenlijk nergens in Europa. Wei bij Albert Heijn dus, in de koelvitrine, klaar om te worden verwarmd in oven of magnetron (450 g, 6,99). in Europa Een glossy tijdschrift over alle geneugten die Frankrijk biedt, dat is 'Leven in Frankrijk'. Het verschijnt elke drie maanden en biedt artike- len over kunst en cultuur, wonen in Frankrijk en, hoe kan het anders: culinair genieten op z'n Frans. In de wijnmaand oktober kunnen AH Bonus kaarthouders wel heel voordelig kennismaken met dit blad; zij betalen er geen 11,50, maar slechts 2,50 voor! In dit nummer onder andere een artikel over Corneille, het wijnkasteel van 11 ja Gort, het leven van de Franse elite en een culinaire reportage over Normandie. U vindt 'Leven in Frankrijk' in uw Albert Heijn- winkel bij de wijnen (zolang de voorraad strekt). Supers ne I-klaar-vlees Dat is nog eens makkelijk: 100% mager rundvlees, al voorgesneden in reepjes in een duobakje van twee- maal 75 g. Even olie of boter in de pan, de reepjes 30 seconden al omscheppend bak- ken en klaar zijn de botermalse biefreepjes. Verrukkelijk in oosterse roerbakgerechten, maar ook lekker bij frites, een salade of bijvoorbeeld broccoli. Op blad- zijde 83 in deze AllerHande vindt u het recept van pittige noe- delsoep; hierin zijn de biefreepjes op een verrassende manier verwerkt. U vindt de biefreepjes bij de voor- verpakte vleeswaren (duopakje a 150 g, 4,50). Kant en klare vleesjus Aan deze vleesjus van Struik hoeft u zelfs geen boter of water toe te voe- gen; simpelweg even verwarmen en klaar is uw jus. De pot is hersluitbaar en de inhoud is dan in de koelkast nog zeker vijf dagen houdbaar. In drie smaken: Naturel, Pikant en Voor Stamppot (met uitjes), a 2,29 per pot. Corned beef op z'n pikantst Dat corned beef uit 100% rundvlees bestaat, is vast bij u bekend. Nieuw is dat er nu een bijzondere soort in de winkel ligt: Spicy Corned Beef van Princes. Het pikante komt van rode pepertjes, knoflook en pittige kruiden. Lekker op de boterham, als borrelhapje, maar ook heel geschikt in sauzen en als basis voor bij voorbeeld een tacovul- ling. Een blik van 340 g kost 3,49. AllerHande 7

Allerhande | 1998 | | pagina 7