De afge vindt u 56 tot e beelde recepten op bladzijde n met 59 AllerHande 55 exotische producten. Een parel- hoenfilet weegt ca. 100 a 125 gram. Duivenfilet De borstfilets van duif zijn klein cn wegen ca. 40 gram. Het dui- venvlees is dieppaars van kleur en wordt rose gebakken in ca. 4 minuten. De filets laten zich goed verwerken in een kleurige wildsalade of als voorgerecht met een saus van bramen of jenever- bessen. Fazantfilet Fazant is het meest gegeten wilde gevogelte en heeft dan ook een echte 'wild'smaak. De fazantfilets wegen ca. 100 gram. De filets worden rondom bruin en van binnen rose gebakken in ca. 10 minu ten. Alle klassieke creaties met 'hele' fazant zijn ook te berei- den met filets. De filets lenen zich vooral voor verfijnde combi- naties. Eendenfilet Eendenborstfilets wegen ca. 150 gram. De filets hebben aan een kant een vel met vetlaagje. De filets worden altijd eerst ca. 3 a 4 minuten op de velzijde gebakken en dan gekeerd en in ca. 2 a 3 minuten verder rose gebakken of gaar in nogmaals ca. 5 minuten. Eendenborst heeft een vrij uitge- sproken smaak. In de oosterse keuken wordt het vel van de filets na het bakken van de filet afgesneden, in reepjes gesneden en krokant gebakken. De krokante reepjes worden over de filet of over salades gestrooid. In uw Albert Heijn- winkel treft u ook wilde-een- denfilet. De baktijd hiervan bedraagt 8 a 10 minuten. Gevogelte bij Albert Heijn Kip Kipfilet Drumsticks Kippenbouten Kipkarbonade Kiprollade Kipblokjes Biologische kip Maiskip Maiskipfilet Loue scharreikip Loue scharrelkipfilet Kalkoen Kalkoenfilet Kalkoenbiefstuk Kalkoentournedos Kalkoenreepjes Kalkoenschnitzels Parelhoen Parelhoenfilet Kwartel Eend Eendenborstfilet Eendenfilet (wild) Duivenfilet (wild) Fazant Fazantfilet Naast deze verse soor- ten gevogelte zijn natuurlijk ook allerlei 'bewerkte' soorten verkrijgbaar, zoals gerookte kip- en kal koenfilet en diverse soorten vleeswaren. Niet alle soorten zijn verkrijgbaar in alle Albert Heijn-winkels.

Allerhande | 1998 | | pagina 55