Inclusief index van 1996 en 1997 C Na de jaargangen 1996 en 1997 staan nu ook alle recepten van 1998 op een cd-rom. ledereen met een personal computer met cd-rom-speler kan het snelste, lichtste of feestelijkste recept opzoeken in dit digitale kookboek. De cd-rom is ook geschikt voor de Mac. 16 AllerHande Alle recepten van op een cd-rom xtra in vergelijking met de voorgaande jaren is een index met de receptnamen van 1996 en 1997. Zo kunt u eenvou- dig zien op welke cd-rom u een bepaald recept kunt vinden. Daarnaast biedt ook deze cd-rom de mogelijkheid om de (meeste) recepten op te vragen voor 1, 2 of 4 personen. En bij de meeste recepten wordt een wijnsuggestie gegeven. Alle recepten van de cd-rom die u hebt uitge- probeerd en waarmee u succes hebt geoogst, kunt u op een lijst zetten van favoriete recepten, zodat u na een tijdje een aantal van uw lievelingsgerechten bij elkaar hebt staan. Zoekmogelijkheden Zoeken op de cd-rom kan op verschillende manieren: op alfabet, op soort gerechten (ontbijt-, lunch-, voor-, hoofd- en nage- rechten, groente- en aardappelgerechten, eenpansgerechten en diversen, met vis of vlees of zonder vis of vlees) of op maat (soort gerecht, bereidingstijd, calorieen, soort keuken, bereidingstechniek en fees- telijke gerechten). U kunt ook zoeken op ingredient. Met het intikken van bijvoor- beeld 'zalm' krijgt u alle gerechten voor- geschoteld waarin zalm is verwerkt. Ook het zoeken op meerdere ingredienten is mogelijk. Tikt u bijvoorbeeld 'zalm broccoli' in, dan verschijnen alle recepten waarin zalm en broccoli is verwerkt. De AllerHande cdrom als cadeau De cd-rom kunt u vanaf 16 november kopen bij de grotere Albert Heijn-winkels. U kunt 'm ook bestellen met de bij- gaande bestelbon. Wie snel is, heeft de cd-rom al voor sinter- klaas in huis. Zo kunt u de cd- rom van 1998, waar ook al de nieuwe kerstrecepten (uit AllerHande 12) op staan, ook cadeau doen! De cd-rom kost 39,-; de administratie- en verzendkosten bedragen f 4,95. Deze cd-rombestelmogelijkheid loopt tot 31 januari 1999. Voor vragen over uw bestelling kunt u bellen met de AllerHande-cd-rom- bestellingenlijn, telefoonnummer: 0800-3444333. De AllerHande cd-rom 1998 is geschikt voor pc's of Mac's met de volgende con- figuraties of nieuwere ofmeer uitgebreide ver- sies van deze configuraties. (n-if tit ten opswrt PC-configuratie 486-processor Windows 3.1 of hoger 4 MB vrij RAM of hoger 13"VGA of SVGA kleurenmonitor cd-romspeler (minimaal double speed)

Allerhande | 1998 | | pagina 16