Extra voordelig met Bonus punten De prijzen Automatisch en ongemerkt II Hoeveel punten hebt u al? I Wilt u weten hoeveel Bonus pun- ten u al hebt gespaard? En of u dus een van deze fraaie pannen kunt kopen? Haal uw kaart dan langs de prijsscanner in de winkel, zodat u meteen ziet wat uw saldo is. U kunt ook bellen met de spre- kende computer van Albert Heijn, als u ten minste bij het aanvragen van uw Bonus kaart uw postcode en huisnummer heeft ingevuld. Het nummer is (075) 659 59 59 (normaal tarief, 24 uur per dag bereikbaar). De computer legt u precies uit wat u moet doen om uw saldo te vernemen. Met uw AH Bonus kaart spaart u automatisch, zonder dat u er iets extra's voor hoeft te doen, voor aantrekkelijke kortingen op prach- tige artikelen. Het enige wat u hoeft te doen, is bij het afrekenen van uw boodschappen uw AH Bonus kaart of Bonus sleutelhan- ger aan de caissiere te geven, zodat de Bonus punten op uw kaart kunnen worden bijgeschre- ven. Bij elke tien gulden aan boodschappen ontvangt u 1 Bonus punt. Tegenwoordig krijgt u bij aankoop van bepaalde arti kelen bovendien extra Bonus pun ten. Deze producten worden duidelijk aangegeven in de winkel. Koekenpan 0 24 cm 54,95 met 40 Bonus punten f 44,95 met 80 Bonus punten 34,95 Grillpan 26x26 cm 69,95 met 40 Bonus punten 59,95 met 80 Bonus punten 49,95 Ovale vispan, 41x26 cm 89,95 met 40 Bonus punten 79,95 met 80 Bonus punten 69,95 Maakt u gebruik van uw Bonus punten, dan wordt het maximale aantal punten van uw kaart afge- schreven. U krijgt dus altijd de hoogst mogelijke korting. Deze maand kunt u - zolang de voorraad strekt - met uw Bonus punten extra voordelig prachtige pannen aanschaffen. Deze gietaluminium pannen van hoge kwaliteit staan garant voor jaren bak-, braad- en grill- plezier. Het gietaluminium zorgt dat de pannen duurzaam en gebruiksvriendelijk zijn; daar- bij zorgt de 5 millimeter dikke aluminium bodem voor een gelijkmatige warmteverdeling op zowel gas, elektra, halogeen als op keramische kookplaten. De binnenzijde is voorzien van een oerdegelijke, krasvaste Silver- stone anti-aanbaklaag (al mag u er natuurlijk niet in snijden). De ergonomisch gevormde handgrepen zijn gemaakt van hoogwaardig kunststof. U heeft maar liefst twee jaar garantie op fabrieksfouten! De koeken pan is extra hoog en daarmee ook heel geschikt voor roer- bakken. Dankzij de 'grillribben' in de grillpan heeft u heel wei- nig of geen olie of vet nodig - mooi meegenomen als u op de calorieen let. En de vispan is door z'n vorm uiteraard uitste- kend geschikt voor vis, gevo- gelte en grote stukken vlees. AllerHande 15

Allerhande | 1998 | | pagina 13