^oinni cyclamen Gezellig schemeren Herfstklassieker foto Komt uw huisdier de winter warm door? ALLERHANDE rrmFirJTBi Wist u dat u technisch niet geslaagde foto's - verkeerd belicht, halve mensen, bewogen opnamen - terug kunt geven aan de Albert Heijn Fotoservice en dat u die niet hoeft te betalen? Dit geldt in alle gevallen waarin u van tevo- ren niet w kunt weten of uw foto's mislukt zijn, dus bij ontwikkelen en afdrukken. Dit geldt niet bij nabestellingen, posters of foto's van dia's. (Alleen bij Albert Heijn-winkels met een servicecounter.) De Albert Heijn-bestekken Nice en Cannes zijn vervaardigd uit roestvrij edeistaal, dat in de vaatwasser het best gescheiden kan worden van andere stalen voorwerpen om 'roestbesmet- ting' te voorkomen. Doffe plek- jes pakt u aan met een speciale vlekverwijderaar (Staalfix of HG Hagesan). U kent ongetwijfeld de gewone, grote cyclaam. Minder bekend zijn de midi- en mini-cyclamen: rijk aan kleur en geur, decoratief en makkelijk in het onderhoud. De cyclaam staat graag op een lichte plek uit de zon, houdt van regelmatig water (in de pot of op schotel, niet op de knol) en een scheutje plantenvoeding. Staan ze er erg slapjes bij? Cyclamen knappen snel op van een ruim voetbad in lauw water. Cyclamen zijn nu volop te koop bij win- kels met Sir Albert's Garden. De dagen korten snel en dat betekent dat het al vroeg begint te schemeren. Het moment om uw lampen- voorraad aan te vullen. Het lampenassortiment van Albert Heijn biedt ruime keus: van gewone lampen met verschillende fittingen en lichtsterktes, tot lichtvensterlampen (prettig om bij te lezen) en minilampjes voor bijvoor- beeld koelkast of wasemkap. Nieuw zijn gekleurde lampjes in terra en geel, voor nog nieer sfeer in huis. Nu de nachten kouder -wor den, hebben buitenkonijnen weer beschutting en strooisel nodig. Poezen en honden berei- den zich voor op de winter door een vetlaagje aan te leggen en een wintervacht te kweken. Vooral bij honden wordt de f ondervacht dik en wollig, ter- wijl het dekhaar stug en steil lijkt. Algemene stelregel: hoe kleiner en korthariger, hoe meer bescherming het dier nodig heeft. uiten veel herfst- kleuren? Dat kan bin- nen ook, met chrysan- ten uit Sir Albert's Garden. Deze seizoens- klassiekers zijn natuurlijk verkrijgbaar in traditionele najaarskleuren, maar dit seizoen ook in modetinten als zalm en groen-wit.

Allerhande | 1998 | | pagina 125