Geirriteerd tandvlees, wat kunnen we eraan doen? It Parodontal J mm v Negen van de tien mensen hebben wel eens te maken met geirriteerd tandvlees. En daar is nu iets aan te doen. Parodontax tijdelijk extra voordeiig bij Albert Heijn. Nieuw: Parodontax GEL Actief bij geirriteerd tandvlees. De conditie van het tandvlees De conditie van het tandvlees is van essen- tieel belang voor het behoud van tanden en kiezen. En gezond tandvlees is te herkennen aan de roze, en niet rode kleur. De grootste bedreiging van tandvlees is tandplak, dat voomamelijk uit schadelijke bacterien bestaat. Parodontax verwijdert effectief tand plak en is actief bij geirriteerd tandvlees. Dagelijks poetsen met Parodontax zorgt Parodontax bevat vijf plantenextracten met de volgende eigenschappen: Ratanhia: samen- trekkcnd Myrrhe: versterkend Echinacea: weerstand- verhogend Salvia: desodorise- rend Kamille: t'erzach ervoor dat het tandvlees weer in goede condi tie kan komen. Reinigen zonder te schuren Ondanks de intensief reinigende werking, is Parodontax van de minst schurende tandpasta's. De hoge concentratie mineraal- zout levert tevens een belangrijke bijdrage aan de neutralisatie van zuren in het speeksel. Hierdoor worden erosieproblemen (aantasten van glazuur door zuren o.a. in vruchtensappen en de meeste frisdranken) voorkomen. Dank- zij het mineraalzout voelen uw tanden na het poetsen opvallend glad en schoon. Elektrisch poetsen Parodontax Gel is zeer geschikt als u uw tanden elektrisch poetst. Parodontax Fluoride, Original en Gel 20% gratis Z!e actieverpakking in de winkel De smaak... dat is even wennen... Het mineraalzout en de plantenextracten geven Parodontax tandpasta een bijzondere smaak. Dat is in het begin misschien een beetje wennen, maar daama wilt u niets anders meer. De nieuwe Parodontax GEL heeft door een unieke combinatie van mint en mineraalzout een zeer frisse smaak. Voor meer informatie kunt u gratis bellen met Stafford'Miller Nederland B.V., Haarlem, tel. 0800 -0226809.

Allerhande | 1998 | | pagina 124