Nieuwe eettrend Bestek-nieuws Culinair dagje uit AIlerHande u Kookliefhebbers gaan na r Fair Culinair De groentelepel is er! Lekker en voordelig Dat deelt lekker uit: koffie- sprits van het merk Euro Shopper van heerlijk zoet vanille- en chocolade- deeg. Een pak bevat 300 g en kost 1,99 He zijn al een grote trend in de Amerikaanse keu- ken en veroveren nu ons land: wraps! Het zijn grote, soepele tortilla's, die worden gevuld en opge- rold, en zo uit de hand worden gegeten. 'To wrap' betekent dan ook 'wikkelen of 'inpakken'. Een tor tilla kan met van alles worden gevuld; wat dacht u van blokjes kip met Chinese groentemix en tauge? Of gehakt met burritomix, sla, tomaat en kaas? Om u op weg te helpen in de eindeloze variatiemogelijkheden, vindt u op de verpakking alvast een recept voor een lekkere vulling. In een pak Casa Fiesta wraps zitten vier stuks voor 3,79. Nu met barbecue-smaak In de smaken naturel en nacho cheese kende u ze al, de AH Tortillachips. Nu is er ook de variant 'barbecue', een aparte, bijzondere smaak, die doet denken aan een zomerse avond bui- ten. Lekker om zo weg te knabbelen of met een pittige dipsaus. Alle drie smaken zitten nu in een zak van maar liefst 150 g (in plaats van 125 g). (f 1,99) Van 6 tot en met 8 november 1998 wordt in het MECC in Maastricht voor de derde keer Fair Culinair georganiseerd. U vindt er het Kooktheater, waar topkoks als Cas Spijkers en Lonny Gerungan demonstraties geven. F.r zijn wijn- proeverijen, lezingen, workshops en 'masterclasses'. Daarnaast presente- ren op de beurs ruim honderd expo- santen hun nieuwste producten. Dat varieert van keukenmachines, pan- nen en serviezen tot allerlei (luxu- euze) ingredienten voor uw etentjes. Openingstijden: vrijdag van 13 tot 22 uur, zaterdag van 11 tot 19 uur en zondag van 11 tot 18 uur. Toegangsprijs: 25 per persoon. M M.V BOBDJE (W): Zl£ BIZ. 143 Zin in december? Het ligt allemaal al weer volop in alle Albert Heijn- winkels: speculaas, taaitaai, mar- sepein en ander lekkers voor die gezellige tijd rond sinterklaas. Dus heeft u er al zin in: het kan weer! Volgende maand in AllerHande een uitgebreid overzicht van het volledige assortiment. M M.v.; BORD: SCHAAITJE (0); ZiE BLZ. 143 U heeft de couverts van het Albert Heijn-bestek al bij elkaar gespaard? Sinds deze week is ook het eerste ser- veeritem verkrijgbaar: de groentele- pel. Of u nu heeft gekozen voor Orleans, Versailles, Nice of Cannes, voor ieder model is een eigen groen- telepel ontworpen. Hoe meer Bonus punten u heeft gespaard, hoe minder u hoeft bij te betalen. Wist u trou- wens dat u nog tot en met 31 decem ber 1998 de diverse bestekonderdelen ook met Air Miles kunt aanschaffen? Alle prijsinformatie vindt u bij de bestek-display in uw Albert Heijn winkel.

Allerhande | 1998 | | pagina 11