Kokkerellen met exotische ingredienten Nu extra voordelig met 80 Bonus punten Nieuwe producten uit het Verre Oosten asplank Dat is nog eens handig: een luxe houten snijplank op pootjes met een magneetstrip in de houder waaraan de mesjes blijven 'plakken'. Zo hebt u ze altijd bij de hand: ideaal voor het aansnijden en serve- ren van kaasjes en pates. De plank is eenvoudig schoon te vegen met een schoon vochtig doekje. Was de plank nooit af onder de kraan of in de vaatwasmachine. Eventuele krasjes kunt u behandelen door er met een zachte dock wat olijf- of slaolie in te wrijven. De prijs van de houten snijplank met vier kaasmesjes is - zolang de voorraad strekt -/ 49,95. i Tegen inlevering van 80 Bonus punten krijgt u 20,- korting en betaalt u slechts 29,95. 41 "t.:M ieuw bij Albert Heijn is Blue Dragon. Onder dit merk is er een uitgebreide serie produc ten die hun oorsprong vin- den in de Chinese, Thaise en Japanse keuken. Met deze bijzon- dere serie kunt u heel eenvoudig thuis een heerlijke orientaalse maaltijd bereiden; van Japanse sushi tot Chinese kipcurry. De serie is verdeeld in acht groepen: kokos, roerbaksauzen, sauzen, noedels, groenten in blik, kook- en dipsauzen en Japanse produc ten. Laat u inspireren door het uit gebreide aanbod in de winkel. Fruitig bessendrankje Bessen Likorette (70 cl, 9,95) is de zevende likorette in de reeks van Siebrand bij Albert Heijn. Bessen is heerlijk vol en fruitig van smaak. Lekker als aperitief, met ijsblokjes, of als mix door witte wijn. Biologische muesli Nieuw van AH Biologisch zijn Vruchten Noten muesli en Kro- kante muesli. Net als alle producten van AH Biologisch zijn ze bereid met ingredienten die geheel op natuurlijke wijze zijn geteeld en dragen ze het EKO-keurmerk. De Vruchten Noten muesli (500 g, 3,99) is ongezoet. De Krokante muesli (400 g, f 3,39) is lekker knapperig en licht gezoet met onder meer rietsuiker en honing. Supersnelle saus Een beetje kokend water, even roeren en klaar is uw saus. Dat is het gemak van Maggi Portie Saus a la minute (f 1,89). Een zakje is voldoende voor twee porties en in een pakje zitten twee zakjes. Maggi Portie Saus a la minute is er in de smaken room, kaas, kerrie en peper. Smoren en bakken met rijst Snel en gemakkelijk zijn de nieuwe rijstsoorten (250 g, 2,95 van Honig. Smoorrijst kan zo in de pan bij vlees, groente en water orn daarin gaar te smoren. Lekker met de bijbehorende Mix voor Smoorrijst. Roerbakrijst moet 1 minuut koken en 5 minuten staan en kan dan met andere ingredienten worden roergebakken. Speciaal voor een kruidig gerecht met deze rijst is er Mix voor Roerbakrijst. AlltrHande 19

Allerhande | 1998 | | pagina 9