v'bonus' bij de boodschappen De meestgestelde vragen over de AH Bonus kaart m IBonus kaart Hoe kom ik aan de Bonus kaart? U kunt in iedere Albert Heijn- winkel een Bonus kaart verkrij- gen bij de servicebalie door een formulier in te vullen. U kunt de Bonus kaart direct gebruiken om te profiteren van de kortingen op producten en u spaart er meteen Bonus punten mee. Op mijn kassabon zie ik Bonus punten staan. Wat zijn dit voor punten? Bonus punten zijn spaarpun- ten. Sinds 14 april krijgt u bij de boodschappen automatisch Bonus punten als u een Bonus kaart heeft. U kunt deze Bonus punten inruilen voor kortin gen op bepaalde producten. Het bestek uit de spaaractie van Albert Heijn bijvoorbeeld, kunt u op deze manier met korting verkrijgen. Hoeveel Bonus punten krijg ik? Voor elke tien gulden aan boodschappen krijgt u 1 Bonus punt bijgeschreven op uw Bonus kaart. Ook over het bestede bedrag aan koopzegels ontvangt u Bonus punten. Op uw kassabon staat hoeveel Bonus punten u heeft gekregen. Tot wanneer zijn mijn Bonus punten geldig? Uw Bonus punten zijn geldig tot en met 31 januari 2000. Hoe moet ik een adres- wijziging doorgeven? Als u gaat verhuizen kunt u dat het beste doorgeven via het PTT Verhuisbericht. (Vanaf 1 juli staat de AH Bonus kaart vermeld op het Verhuis bericht). Verder kunt u wijzi- gingen in uw aanvraaggegevens doorgeven met het wijzigings- formulier, dat verkrijgbaar is bij de servicebalie van uw Albert-Heijn-winkel. Dit formulier kunt u invullen en inleveren in de winkel. De winkel regelt de verdere behandeling. Wat moet ik doen als ik mijn sleutelbos met Bonus sleutelhanger kwijt raak? Wanneer u op het aanvraagfor- mulier van uw Bonus kaart uw adresgegevens hebt ingevuld en de vinder uw sleutelbos naar Albert Heijn stuurt, zal Albert Heijn uw sleutelbos per omgaande retourneren. Hebt u geen adresgegevens ingevuld en bent u uw sleutelbos met Bonus sleutelhanger kwijt, dan kunt u deze alsnog doorgeven via een wijzigingsformulier. U moet dan wel uw Bonus kaartnummer weten. Na verwerking van de gegevens kan Albert Heijn de sleutels alsnog terugsturen ingeval deze zijn binnengekomen. AllerHande79

Allerhande | 1998 | | pagina 79