Ongemerkt sparen met de d Met de AH Bonus kaart spaart u ongemerkt en volautomatisch voor aantrekkelijke kortingen. Want wanneer u bij het afrekenen 78AllerHande van uw boodschappen uw AH Bonus kaart of hanger aan de caissiere overhandigt, worden Bonus punten op uw kaart bijgeschreven Bonus sleutel- er automatisch AH ^et de Albert Heijn Bonus kaart profiteert u niet alleen van korting op zo'n 400 artikelen (waarvan er 100 per week wijzigen), u ver- zamelt er ook Bonus punten mee. Die Bonus punten zijn weer goed voor aantrekkelijke aanbiedingen, zoals fikse kor tingen op het bestek uit de Albert Heijn-spaaractie en een exclusieve, maandelijkse aan- bieding. Het aantal artikelen waarvoor met Bonus punten een korting geldt, zal bovendien nog flink worden uitgebreid. Hoewel er nog steeds mensen zijn die denken dat sparen met de Bonus kaart ze moeite kost, is niets minder waar. Sparen gaat net als met de Air Mile- pas. U biedt uw Bonus kaart aan aan de caissiere, die haalt de kaart langs de scanner en u krijgt automatisch Bonus pun ten bijgeschreven. Voor elke tien bestede guldens krijgt u een Bonus punt. Sinds een aantal weken krijgt u boven dien op enkele eigen merkpro- ducten extra punten. Hoeveel dat er zijn en bij welke produc- ten u extra Bonus punten krijgt, wordt aangegeven in de winkel en in de wekelijkse dag- dat u uw Bonus punten wilt gebruiken en overhandig uw Bonus kaart. Automatisch wordt dan het maximale aantal Bonus punten dat u in kunt ruilen afgeschreven. Meer informatie vindt u in de informatiefolder die verkrijg- baar is bij de informatiebalie van uw Albert Heijn-winkel bladadvertenties. Onderaan uw kassabon staat het aantal Bonus punten dat is bijgeschreven. Hoeveel Bonus punten heeft u al? Natuurlijk wilt u tussen- tijds wel eens weten hoe veel Bonus punten u al heeft gespaard. Dan weet u meteen of u van een aan- bieding kunt profiteren of een volgend onderdeel van uw bestek met korting kunt aanschaffen. Uw saldo kunt u op twee manieren achterhalen. De gemakkelijkste is om uw Bonus kaart langs de prijsscan- ner in de winkel te halen. U ziet dan onmiddellijk uw saldo tot vandaag. Als u bij de aan- vraag van uw Bonus kaart uw postcode en huisnummer heeft ingevuld, kunt u ook bellen met de sprekende computer van Albert Heijn. Het nummer is (075) 659 59 59 (normaal gesprekstarief, 24 uur per dag bereikbaar). De computer legt u precies uit wat u moet doen om uw saldo te vernemen. Wilt u wat gaan kopen met Bonus punten (bestek bijvoor- beeld)? Dat gaat heel eenvou- dig: laat de caissiere weten

Allerhande | 1998 | | pagina 78